Dzielenie neostrady czy juz legalne?

Witam. Chciałbym się zapytać czy jest takie coś, bo słysząłem ze tak tylko nie mogę się dodwonić na infolinę aby byc pewnym, że przy zakładaniu neostrady jeśli chcemy komus udostępnic interet płacimy odrazu dana kwotę i możemy bez żadnych problemów udosepniac interet czy to jest prawda ? I ile byto wyniosło ?

Chodzi mi o internet poza lokal abonenta

Od zawsze było coś takiego że uiszczając pewną opłatę można neo rozdzielić poza lokal.

Niestety ceny nie pamiętam a szukać nie mam w tej chwili ochoty.

Jak nikt Ci nie poda dokładnego linka to zrobie to pewnie wieczorem :wink:

Ja szukałem dość długo i nic nie mogłem znaleźć

hmmm. a ja od zawsze zresztą po telefonie przed chwilą do TP myślałem że dzielenie poza lokal neo jest karalne

Dzielenie nostrady loka poza jest niedozwolone. Zupełnie legalnie możesz robić sieć kiedy masz usługę DSL.

Dobra, bo widzę, że wyżej głosy są podzielone. Sprawa ma się tak:

W obrębie jednego lokalu możemy sobie neostradę dzielić na ile kompów chcemy o ile pozostajemy w tym jednym lokalu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli chcemy podzielić neostradę poza obrębem jednego lokalu to nie możemy tego zrobić, jeżeli nie podpiszemy z TP aneksu do umowy (bądź odrębnej umowy) - co się równa temu, że zapłacimy dodatkową opłatę. Czy się to opłaca, to nie wiem. Nie ma takich opcji w cennikach.

Radzę się namyśleć czy się opłaca dzielić neostradę poza jednym lokalem.

Wolno rozdzielić tak jak pisze Skiff - za dodatkowy haracz dla TP.

Niestety nie mogę znaleźć żadnych cenników :frowning:

Jeśli dzielimy Neostradę poza lokal, płacimy dodatkowo dwukrotność opłaty za internet. Czyli gdy np. normalnie za Neostradę płacimy 50 zł to gdy udostępniamy poza lokal, płacimy 150 zł.

a = cena Neostrady nie dzielonej poza lokal

b = cena Neostrady dzielonej poza lokal

b=a+2*a=3*a