Dzielenie transferu

Posiadam router Asus RX-3041 i mam pytanie czy jest mozliwosc podzielenia transferu?? Jesli tak to jak?? :frowning:

Jesli nie jest to mozliwe na tym routerze to poprosze o jak najtanszy model :slight_smile: moze byc rowniez jakis program do dzielenia.

Na obydwu komputerach posiadam windows xp

A gdzie to mam poszukac? Bo nie dostalem zadnego oprogramowania do routera;/ podlaczylem i dzialal

To jaki polecasz w miare tani router? Zastanawiam sie nad bez przewodowym ale musi byc dosc tani

Zastanawiam sie nad tym AP Ovislink 5470 jak jest z jego podlaczeniem i instalacja?? Mieszkam w bloku nie bedzie zadnych zaklocen ani nic? I chcialbym zeby moj komputer stacjonarny byl podlaczony kablowo do routera a laptop bez przewodowo. Wiec co musi sie jeszcze posiadac laptop zeby dzialal dobrze?? Poszukam jeszcze odnosnie mojego aktualnego routera

Nie wiem jak znalesc cokolwiek o nim :confused: bardzo malo sie na tym znam jest tam cos o zarządzaniu poprzez WWW ale nic nie umiem… :x

Znalazlem cos takiego na jego temat

Posiadam kablówke z multimedii. Aha czyli dobrej klasy tak? To teraz tylko będzie problem z kupieniem jej w moim miescie ale jak cos to internet :smiley:

Teraz internet mam tak : kabel z gniazdka telefonicznego jest podlaczony do modemu a z modemu do routera kablowego i chcialbym zeby byl on bez przewodowy. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylem czy nie?

Niee tak chyba bedzie ok=]] a jak jest z zarzadzaniem w tym modemie AP?? Tez przez przegladarke? czy jakos innaczej? Bo przez przegladarke musze jakies haslo i nazwe uzytkownika a nie mam tego…

Ahaa=]] to jeszcze jak myslisz kupie to w Olsztynie? Warmia Mazury:PP czy jakis sklep internetowy ?? Jak tak to jaki polecasz?:PP