Dzielenie video na pół (jaki program)

Dzielenie video na pół (jaki program) zależy mi na czymś szybkim i łatwym w obsłudze.

Chce taki program , który dzieli na pół plik avi lun mpg i je zapisuje na dysku .

Bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

Przetestuj VirtualDub.

Właśnie nie chce VirtualDub znam ten program nawet nauczyłem się z niego korzystać ale nie oto mi chodzi :frowning:

To spróbuj coś z tej strony http://www.formaty.com.pl/

Może Avidemux - darmowy i bardzo prosty w obsłudze pomimo braku wersji PL.

Używaj również szukajki (przykładowe tematy):

:arrow: klik

:arrow: klik

:arrow: klik

:arrow: klik

Zerknij również do kategorii :arrow: Tworzenie i edycja filmów

ewentualnie do serwisu VideoAudio.pl :arrow: Edycja i obróbka plików video

Więc o co Ci chodzi :?: Przecież przy pomocy VD możesz podzielić plik na pół (lub w innych proporcjach) i zapisać.

Zerknij również na swój podpis.

O to że VD mi się zepsuł i nie mogę włożyć do niego avi jak wkładam to wyskakuje jakiś błąd :frowning:

Jaki dokładnie błąd wyskakuje? Czy przy wszystkich plikach czy tylko przy jednym? Jakie parametry ma plik (głównie format audio i kodek video). Jakie masz kodeki w systemie (czasami problem sprawiał Divx3).

Odinstaluj program, przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie. Ewentualnie spróbuj inną wersję VD lub proponowany VDM.

Możesz to też bez problemu zrobić za pomocą Avidemux (program o podobnych lub nawet większych możliwościach jak VD).

P.S. Parametry pliczku *.avi możesz sprawdzić programami, np.:

:arrow: AVIcodec

:arrow: MediaInfo

Proponuję zamiast zwykłego VirtualDub użyć VirtualDubMod 1.5.10 Mod a podczas zapisu w

zakładce Video ustawić na Direct Stream Copy.

VB to jeden z najlepszych programików do zastosowań vido i nie wiem jak może się popsuć,dziala nawet bez instalacji bezpośrednio z CD.