Dzień Szalonych Cen Netia!

co o tym myślicie?

W ramach tej akcji można zamówić dostęp do internetu i usługi telefoniczne na rewelacyjnych warunkach! Przez pierwsze 6 miesięcy (umowa na 24 miesiące) cena internetu to tylko 1 zł/miesiąc, a w kolejnych miesiącach obowiązywać będą (bardzo dobre) ceny z aktualnej promocji czyli 49 zł i 59 zł (w zależności od technologii odpowiednio: 1 lub 4 Mb/s oraz 2 lub 8 Mb/s).

http://www.netia.pl/dzienszalonychcen

Bardzo fajna promocja… Kto może to pewnie z chęcią skorzysta… Tani, szybki internet oraz telefon…

tylko szkoda że trwa jeden dzień :frowning:

zeby to zrobili pod koniec roku kiedy bedzie mi sie konczyc umowa z tp :frowning:

Tp ma teraz o wiele lepsze promocje przebijające wszystkich dostawców oprócz etlinka.

A w 3 kwartale znów maja być promocje i niższe ceny :slight_smile:

??? :expressionless:

mi kończy się niedługo umowa z tp i sporo już się naliczyłem, naszukałem, naczytałem i ze wszystkich opcji najtaniej wyszło mi w Multimo internet 1Mb + tel i sorry ale w tp wychodzi taka opcja drożej …

Miałem na myśli opcje od 6mb/s w górę bo raczej niewiele jest już osób korzystających z najniższych prędkości.

heheh dobreeeeee

Jak by nie było na koniec 2009 najpopularniejsze było 1 Mbps teraz jest 2Mbps a na początek 2011 może będzie 6Mbps

@cholinex

ale mówisz o Netii czy TP?

Od nowego roku widzę jakąś zaostrzona walkę o klienta na rynku.

Jak nie tpsa wprowadza szybsze opcje TV z noe

6, 10 a wcześniej tylko 2mb/s dawali to

teraz Netia wprowadza szybszy net do 20mb/s

ciekawe co będzie dalej :slight_smile:

O TP i Neti i nie tylko poszukaj gdzieś pisało o tym

Bo od nowego Roku TP ma więcej swobody skoczyła się jakaś umowa z UOK czy coś,

tylko gdzie to pójdzie ?? :o pewnie tam gdzie są tez inni dostawcy nie tylko po kablu TP :slight_smile: