Dziennik zdarzeń

często pojawia się taki błąd w dzienniku zdarzeń:w urządzeniu Device\Harddisk 0\D wystąpił zły blok oraz ostrzeżenie:podczas operacji stronicowania wykryto błąd urządzenia Device\Harddisk 0\DMam półroczny HDD 40 GB Maxtor 7200 RPM,podzielony na 3 partycje C,D,ESystem to winda XP prof.Scan disk mi nie pomógł.Proszę o pomoc. :frowning: :frowning:

Proponuję sprawdzenie dysku składnikiem pakietu Norton System Works disc doctor. Niestety cały pakiet jest płatny, ale warty swojej ceny.

moze defragmentacja :roll:

dzień dobry.dzięki za rady,lecz jeżeli chodzi o defragmentację to po kliknięciu na analizuj system odpowiada,że nie trzeba defragmentować woluminów.Skorzystam z rady fiesty, ale nie disc doctor ,ponieważ jest płatnyWszedłem na stronę producenta mego dysku,są tam chyba programy diagnostyczne do HDD[bezpłatne]Niestety stronka jest po angielsku i trochę zajmie zanim zrobię translate, niemniej dziękuję i pozdrawiam.

witam ponownie ,mój problem rozwiązany,pomogło systemowe narzędzie CHKDSK,które usunęło błedne wpisy w indeksowaniu ,notabene nie wiem na jak długo.Przeskanowałem oczywiście partycję systemowąZmylił mnie wpis 0\D w podglądzie zdarzeńi skanowałem wcześniej dysk D co oczywiście nie pomogło w problemie.Zresztą jest już temat na nowy topic dotyczący indeksowania.Pozdrawiam.