Dziewczyna Twoich marzeń!

Zacznijmy to wreszcie traktować jako rzecz normalną, bo nie ma powodu by co topic - robić z tego powodu sensacyjkę na miarę brukowca.

No bo ileż można… :?

W jednym topicu się to przewaliło i chyba wystarczy; nawet nie odważyłam się skomentować, bo to nie moja brocha i szanuję osobiste wybory ludzi!

Myślę, że Kamcia już dorosła w swojej odpowiedzialności za swoje życie - wypada nam więc również dorosnąć…

No chyba, że ten temat ma być dziwaczny… i stanowić pożywkę do dalszych dociekań… :roll:

Wiadomo, że tak być nie powinno - więc dajmy ludziom żyć po swojemu! :slight_smile:

Interesuje mnie to:

Przeprzszam Cię Waterproof, ale czy Kamcia_18 to nie chłopak ??

Kiedyś czytałem jakiś temat i było tam bodajże wyjaśnione że owy chłopak to…chłopak :roll:

Sam już niewiem co się dzieje :slight_smile:

Głoś pozostawiam Kamci_18

Nie - nasza Kamcia_18 , to dziewczyna!

Ale jest jeszcze chłopak Kamaa - ale to już z innej family! :slight_smile:

mój komentarz:

[-(

Nasza Kamcia już to wyjaśniła i dodała w puencie: “każdy ma swój wybór”! :slight_smile:

Proponuję zejść już z Kamci i wrócić do tematu topica! :slight_smile:

plci no-name

heheh

ile razy mozna to powtarzac

:wink: :wink:

bedzie jaki men to tez podam

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

hmmm najwazniejsze to zeby byla wesola usmiechnieta ladna i miala poukladane w glowce nio i zeby wyglad szedl w parze z tym co juz napisalem;p, a tak na serio to juz chyba znalazlem taka dziewczyne… slonko wiem ze to bedziesz czytac pozdrawiam cie;d

ja wiedziałem, ze Kamcia to girl :slight_smile: szkoda, ze nie można obadać jak wygląda, no chyba że uraczy nas fotką ? :roll: 8) :lol: :x :smiley: :smiley:

marzenia, te małe i te maleńkie :PPP :wink:

to nie moje marzenia, moje marzenia sie nie spełniaja :frowning: czysto-teoretyczna ciekawośc jak wygląda Kamcia :smiley:

chcecie sie przekonac to sie umowcie z nia i do sieradza zapraszam;d :slight_smile:

Wyjdzie na to, że Kamcia jest waszym największym marzeniem! :smiley:

z całą pewnością bez wzajemności :-s

I nie jest to wcale takie głupie, co powiedziałeś Kerimusie!

I ta prawidłowość działa w obie płciowo strony…

Tak gdzieś się w głowce jarzy, by tę kobitkę (faceta) poznać i tak zaszokować sobą, by Ją (Jego) sprowadzić na właściwe tory…

Zaznaczam, tak się ludźkom wydaje - aczkolwiek ani w 1 procencie nie jest to wykonalne, bo to nie na tym polega.

Ale zakusy są, prawie równoznaczne z odwiecznym atawizmem!

Ta egzaltacja nie dotyczy tylko Kamci, ale także “Waterproofci” i “Karo”

Prawie nikt nie zna ich wyglądu, więc wyobraźnia pracuje! :smiley:

Współczucie :smiley:

kerimus dokładnie tak :))

a sprawą normalna jest, ze my faceci to ciekwscy jesteśmy, taka natura :slight_smile: :twisted:

A mówi się : “Kobieca Ciekawość” :D:D

Męższczyźni są wzrokowcami, więc nie dziwota!

Czyżby…? :roll:

A nie przyszło Ci do główki, że może też istnieć inna bajka! :twisted:

Wszyscy znają, tylko Ty nie znasz… :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zaręczam Ci, że tzw. “wytrawne” kobiety - są jeszcze większymi wzrokowcami! :stuck_out_tongue:

I jest to najlepsza detekcja! !!

Słuch można oszukać, dotyk również - a to, co się widzi - jest nieprzekłamane!!