Dziś 18-stka a ja się nudzę wszyscy zapomnieli o niej

Macie jakąś radę na to ?? Ani torta ani wodki ani piwa no lipa z miodem w takie urodziny :/… Wy też tak mieliście?

Jak nie zaprosiłes nikogo nic w tym kierunku nie zrobiłes to sie nie dziw teraz. Trzeba było w jakims pubie albo gdzie wyprawic je :stuck_out_tongue:

heh cza mieć kase…

no to wszystkiego naj naj na początek :mrgreen: a co do tematu to jeśli masz możliwość to zrób jakąś imprezę w domu w innym terminie

Idź na senans filmowy z dziewczyną/chłopakiem :stuck_out_tongue:

Albo z kumplem do jakiegoś Night Clubu i zabawcie się. :stuck_out_tongue:

Przy okazji, wszystkiego najlepszego.

No właśnie, kasa i jeszcze raz kasa…

tak właśnie trzeba bedzie zrobić grilla kiełbachy i duuużo piwa :D:D. Tak przy okazji puściłem w totolotka chybił trafił i jak siądzie to bedzie dopiero impreza :D:D:D :twisted: hehe

no to wszystkiego naj naj z okazji 18-tych urodzinek duzo kasy i *******

Złączono Posta : 30.05.2007 (Sro) 21:25

ja tak miałem

Co nieco zakryłam :stuck_out_tongue:

Joan

czyli nie jestem jedyny :smiley::stuck_out_tongue:

po 1. Wszystkiego naj :drinking: :slight_smile:

po 2. Może kumple i rodzina chcą Ci zrobić niespodziankę :smiley:

Wszystkiego najlepszego :wink:

Ja tak nie miałem bo nie mam jeszcze 18 lat ;p, ale jak będę miał 18 to na pewno zrobię imprezę ;]

dzięki wszystkim za życzenia :slight_smile: to podnosi na duchu :stuck_out_tongue:

nie łam sie 19- naście, 20, 21, 22 … też będziesz miał raz w życiu, jeszcze zdążysz nieraz zaszaleć i odrobić to z nawiązką

Wszystkiego najlepszego w takim razie :slight_smile:

18 lat … piękny wiek … ale kiedy to było … w tym roku obchodziłem już trzecią 18-nastke … z roku na rok lepsze są. :D:D:D:D

A w ogóle … Najlepszego … i tej kasy na ta impreze, niech siądzie 6. :slight_smile:

Niestety nie :stuck_out_tongue:

Matko boska> Na drugi dzień tak mnie łeb bolał :roll:

W życiu takiego kaca nie miałem :x

Także może i lepiej że siedzisz w domu :smiley:

Fakt trochę kasy poszło ale patrząc na to z perspektywy paru lat stwierdzał że się opłacało :slight_smile:

Jak nikogo nie zaprosiłeś to się nie dziw…ciesz się tym że możesz zrobić iprezke a nie tak jak ja,urodzony dzień przed wigilią :wink: chociaż ja i tak nie lubie imprezek,nawet na komers z okazji zakończenia gimnazjum nie ide :stuck_out_tongue:

Wszystkiego dobrego _Sylwan_ :wink:

fajnych masz przyjaciół…

D@widoS a co ja mam powiedzieć jak urodziny mam w wigilie? :smiley:

co do tematu… zrobisz w innym dniu :wink:

nic wbijasz sie do Protka i ypppaaaa

No to wszytkiego najlepszego, sorry że spóźnione ale wczoraj nie widziałem.

Olej to… to świadczy o nich, jacy są, ja bym tym się nie przejmował, moich kumpli co są już pełnoletni też nie robili hucznej impry, jeden na piwo zaprosił do baru, inny zaprosił do domu 10 osób. Ja swoją 18 będę miał za rok i 4 miesiące równo, a tak na serio to 30 IX, to nie wiem ile mam 1 z matmy :smiley: i też nie wiem jak to będzie, ale nie planuje hunczej bo nie mam gdzie. Pewnie też browarków parę się wypij, ale jeszcze mam czas nad tym myśleć.

A tak swoją drogą to i tak wyglądam na 19, więc 18 tylko po to się mi przyda że jak by mi nie chcieli piwa sprzedać to bym miał dowód, ale na razie miał z tym problem z 3 razy na dość sporo.

Wszystkiego najlepszego, czego tam se życzysz :stuck_out_tongue: