Dziwaczny problem z Firefoksem 1.0.4 PL

Dość dziwna sprawa. Gdy próbuję wejść na http://www.gry.mocny.com to pojawia mi się informacja “podany adres nie istnieje. Zapraszamy na mocny.com”. U innych osób w ich FF ta strona działa bezproblemowo! Zresztą u mnie też cały czas działała. Wykluczam możliwość podania błędnego adresu, wchodziłem zarówno z panelu jak i ręcznie podając adres. Póki co, zrezygnowałem z FF - reinstalacja nic nie daje. Jakieś pomysły?

Mi strona normalnie chodzi na FF 1.0.4 Czy na innych przeglądarkach, np IE strona Ci chodzi ?

Może masz syfy na kompie. Przepatrz dział Bezpieczeństwo i zeskanuj kompa programami do tego przystosowanymi.

Tak, w innych działa normalnie. Opera (nie lubię) i IE (nienawidzę) nie mają problemów. Komputer skanuję regularnie Ad-Aware.

Hmm, możesz dać screena ??

Robisz zrzut i wrzucasz go na stronę.

BTW. Rzuć logiem z hijacka :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17593

Niestety nie mam własnego www, a log daję poniżej:

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 08:34:15, on 2005-06-20

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccProxy.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe

C:\Program Files\Norton Internet Security\ISSVC.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\navapsvc.exe

C:\WINDOWS\system32\oodag.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\Program Files\Java\jre1.5.0_01\bin\jusched.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe

C:\Program Files\The Bat!\thebat.exe

C:\WINDOWS\system32\devldr32.exe

C:\Program Files\eMule\emule.exe

C:\Documents and Settings\Snake\Pulpit\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = 

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Window Title = Neostrada Plus wita Cie w Internecie

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: Norton Internet Security - {9ECB9560-04F9-4bbc-943D-298DDF1699E1} - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\AdBlocking\NISShExt.dll

O2 - BHO: NAV Helper - {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872} - C:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\NavShExt.dll

O3 - Toolbar: Norton Internet Security - {0B53EAC3-8D69-4b9e-9B19-A37C9A5676A7} - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\AdBlocking\NISShExt.dll

O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - C:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\NavShExt.dll

O4 - HKLM\..\Run: [Kaspersky] C:\Documents and Settings\All Users\Dati applicazioni\Kaspersky Lab\KAV Personal Pro\5.0\Save Kaspersky.bat

O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_01\bin\jusched.exe

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [Symantec NetDriver Monitor] C:\PROGRA~1\SYMNET~1\SNDMon.exe /Consumer

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [Komunikator] C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

O4 - Startup: Skrót do thebat.lnk = C:\Program Files\The Bat!\thebat.exe

O4 - Global Startup: DSLMON.lnk = C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_01\bin\npjpi150_01.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_01\bin\npjpi150_01.dll

O16 - DPF: {6414512B-B978-451D-A0D8-FCFDF33E833C} (WUWebControl Class) - http://v5.windowsupdate.microsoft.com/v5consumer/V5Controls/en/x86/client/wuweb_site.cab?1118653247342

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{06A292D5-32E0-4899-8CBA-3E3E2BE52C94}: NameServer = 194.204.152.34 217.98.63.164

O17 - HKLM\System\CS1\Services\Tcpip\..\{06A292D5-32E0-4899-8CBA-3E3E2BE52C94}: NameServer = 194.204.152.34 217.98.63.164

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe

O23 - Service: Symantec Event Manager (ccEvtMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe

O23 - Service: Symantec Network Proxy (ccProxy) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccProxy.exe

O23 - Service: Symantec Password Validation (ccPwdSvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccPwdSvc.exe

O23 - Service: Symantec Settings Manager (ccSetMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe

O23 - Service: ISSvc (ISSVC) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton Internet Security\ISSVC.exe

O23 - Service: Norton AntiVirus Auto-Protect Service (navapsvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\navapsvc.exe

O23 - Service: O&O Defrag - O&O Software GmbH - C:\WINDOWS\system32\oodag.exe

O23 - Service: SAVScan - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\SAVScan.exe

O23 - Service: ScriptBlocking Service (SBService) - Symantec Corporation - C:\PROGRA~1\COMMON~1\SYMANT~1\SCRIPT~1\SBServ.exe

O23 - Service: Symantec Network Drivers Service (SNDSrvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe

O23 - Service: Symantec SPBBCSvc (SPBBCSvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe

O23 - Service: Symantec Core LC - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe

Te linki źle wchodzą na stronę, gdy nie ma http:// w tagach URL. Wtedy się dodaje forum.dobreprogramy.pl na początek.

Chodzi o http://www.imageshack.us

Log czysty jak łza.

Kosmetycznie odznacz z autostartu:

jusched.exe

NeroCheck.exe

DO KASACJI - przepraszam, mój błąd.

A jednak udało mi się wrzucić - zobaczcie sami. Przepraszam, że taki mały, ale serwer większych nie przyjmuje ode mnie, zapraszam http://www.gry.mocny.com/art/31024e72/Clipboard01.jpg.

EDIT: no to macie większy. :slight_smile: http://img73.echo.cx/my.php?image=clipboard016tj.jpg Dodam jeszcze, że wchodząc poprzez link na stronie głównej mocny.com mam to samo.

EDIT 2: Do Moderatora: przepraszam za to - źle kliknąłem…

Niestety, z tego co wrzuciłeś nie za bardzo można coś odczytać. Wyżej dostałeś linka do Imageshack - skorzystaj z tego.

To zapytam inaczej, jak usunąć FF wraz z pamięcią podręczną i wszystkimi zakładkami (po wywaleniu folderu w Program Files i ponownej instalacji znów są)? Może reinstalka na czysto coś da.

To po odinstalowaniu FF wywal jeszcze to: C:\Documants and Settings\nazwa_użytkownika\dane aplikacji\Mozilla. Tutaj są przechowywane wszystkie informacje o profilu.

Dzięki wielkie, po instalacji “od zera” wszystko działa jak należy.