Dziwna aktualizacja

:slight_smile: Witam

Dzisiaj zaszczyciła mnie dziwna aktualizacja. KB 934238.Jednak na stronach

Microsoftu o nich nie słyszeli.Program wul. jej nie pokazuje,w dodaj-usuń

tez jej nie widzę.Ale za to w historii win update -pokazuje ze jest zainstalowana.Za pomocą wyszukaj pliki w kompie tez jej nie znajduje.

Czy jest możliwe aby za pomocą orginalnej ikony aktualizacyjnej ukazujacej sie w treju mój komp połknął jakiś badziwie.

Narazie komp pracuje oki.

sys.XP Home org.i oczywiście nortonek

ps.właśnie skończyłem skanowanie i nic nie znalazł

Co mam o tym myslec?

Pewnie jakiś błąd z nazwą aktualizacji…do przygody wrzuć loga w dziale Bezpieczeństwo.

Pewnie nie dokładnie przeczytałeś o co chodzi ,przeczytaj jeszcze raz to się dowiesz

be2bd28184cb6cc5.jpg

:slight_smile:

U mnie też ta aktualizacja weszła tylko nie dociekałem. Jest i już. Widzi mi się że jest to “coś” raczej na zasadzie sprawdzenia autentyczności. W trakcie instalacji poprosił o kontakt z netem C:/windows/system32/spool/PRTPROCS/W32x86/printfilterpipelinesvc.exe Mam tez Nortona. A w Nortonie przybłąkało się: LiveUpdate Notice

Nie wprowadzaj w błąd :evil:

Jeżeli w ogóle - to tutaj

Dzieki Leon$. Rozwiałeś wszelkie wątpliwości.

Oki sie zgadza -tylko dlaczego na stronach Microsoftu na ten temat nic nie ma???

a jak klikam na wskazany adres z okienka to jestem przekierowany na stone Fotosik ???

Coś tu nie pasuje

Microsoft nie stosuje takich numerów

Panel sterowania >> Aktualizacje automatyczne >> Kliknij "Zainstaluj aktualizacje z witryny sieci Web >> otwiera się strona Microsoftu >> Po lewej klik na "Przejrzyj historię aktualizacji >> Klik na tą poprawkę i masz pokazany przeze mnie komunikat.

:slight_smile:

Z tą aktualizacją jest wszystko w porządku - ludzie, nie wpadajcie w panikę. To nie pierwsza aktualizacja, której nie znajduje wyszukiwarka na oficjalnej stronie Microsoftu i której “nie widzi” system. Już kilka razy w przeszłości pojawiały się takie poprawki. Wszystko jest OK.