Dziwna deinstalacja i niby brakujący błąd Javy


(arlid) #1

No to mam pare problemów i pytan zarazem to może napisze problem i sugestie czy mogę to zrobić, a wy jak możecie mi powiedzicie czy moge tak zrobić czy nie. Z góry dzięki za każdą pomoc.

1.Posiadam przeglądarkę Opera 9.0 i nie otwierają mi sie czaty (nei ładuje aplikacja). Nie mam tego okienka na serwisie fotka.pl; co jest na nim napisane "Odpal radio"; "Czat" itd.. Nie wiem, dlaczego tak jest a Jave chyba mam:

85713eba3e9ca5a2.html

2.Nie mogę odinstalować gry The Godfather. Zanzcy sam nei wiem jak to powiedziec jak klikam na ikonke eauninstall to nic się nei dzieje a jak na GDFTHR_uninst pokazuje mi się deinstalacja itd aż do napisu "Czy chcesz usunąć pliki zapisu gry" Kliknąłem na tak i nic zniknął deinstalator i nic . Potem patrze jest calutki folder z grą wszystkie pliki. Klikam Start==Wszystkie programy== I jest ta gra. Już nei wiem co mam zrobić.

Sugestia:

Czy mogę tak zrobić. Usunąć ręcznie ten folder poprzez Delete. Usunąc ze start==Wszystkie programy tamtej wpis z grą. następnie zdefragmentować rejestr narzędziem Defragmentator Rejestru w progrogramie TuneUp??

3.Chciałem zdefragmentowac dysk. Włączyłem systemowy Defragmentator wszystko cacy pięknei ładnie. Minęło może 0.5h a ty patrze raport:

Licba zdefragmentowanych plików:45

Liczba całkowitych plików:115 265

Czytam dalej ten raport wszystko po kolei a tam pisze "reszty plików nie da się zdefragmentować". No i niby dlaczego??

To wszystko. Z góry dziękuje serdecznie za pomoc.

PS: Gry The Godfather nie ma w spisie Dodaj/Usuń programy a przed tą dziwną deinstalacją była. :o :o :o :o :o :o


(L337 Crew) #2

Zrób tak:

Skasuj folder,

pobierz RegCleaner'a lub jv16 power tools (na vortalu są oba) i przeczyść rejestr.

Nie powinno być problemów.


(lazikar) #3

Zmień tytuł na konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(arlid) #4

L337 Crew a mógłbyś dać luub napisać uakiś poradnik jak się obsługiwac tymi programami bo zbytnio nie kapuje ich a nei chce narobic sobie więkdszych głopotów :frowning: . Prosze kogokolwiek o opisanie obsługi tych programów.


(adam9870) #5

Nie musisz dwóch instalować. Wystarczy, że skorzystasz z jednego. To czy wybierzesz RegCleanera czy jv16 power tools'a zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

TUTAJ jest opis do jv16 PowerTools.

A TUTAJ do RegCleanera


(arlid) #6

Dzięki adam9870 za pomoc, a macie jakieś rady co do innych problemów??