Dziwna praca dysku win7

Witam Mam podobny problem: Gdy nic nie robię lub na przykład tylko w internecie coś czytam mój dysk co parę sekund się załancza i lampka mruga. Posiadam Windowsa 7 64.

Mam pytanie czy to jest wina dysku? jest zepsuty? Czy wystarczy że coś ustawie? zrobiłem test dysku lecz nie umiem go odczytać tutaj jest załącznik : jestem początkujący jak dodać tutaj screena ?

Prawdopodobnie masz załączone indeksowanie plików i dysk jest przeszukiwany głównie w czasie bezczynności. Jeśli system dopiero co zainstalowany to niedługo się uspokoi.

Załącznik wrzuć na jakiś serwer (np. http://imageshack.us/) a tu daj tylko link

Pewnie masz jakiś aplikacje uruchomioną zobacz na pasku zadań i w Menadżer zadań zakładka procesy.

No tak ale właśnie indeksowanie wyłączyłem przedtem a on dalej tak działa no kurde nie wiem laptopa niedawno kupiłem z tydzień temu. Był bez Windowsa najpierw zainstalowałem win7 32 to normalnie działał nic nie zauważyłem podejrzanego. Zainstalowałem win 7 64 ponieważ win 7 32 nie obsługiwał mi ramu w pełni. ps no i teraz nawet jak pisze to co chwile ten dysk słyszę. Dodam że Windowsa wczoraj zainstalowałem. Tu jes ten test : http://img594.imageshack.us/i/beztytuugsuk.png/ otwiera się link ?? DYSK jest ok czy nie ??

Dodane 09.11.2010 (Wt) 20:51

Właśnie uruchamiałem kompa już w trybie tylko z potrzebnymi aplikacjami i dalej ten dysk tak chodził.

Człowieku, taką “sieczką” piszesz, że się czytać nie chce. Czasami “enter” naciśnij i przejdź do nowej linii.

Link się otwiera, tylko w tym przypadku nic szczególnego nie mówi oprócz tego, że dysk ma bardzo wolny transfer nie niektórych miejscach a to nie jest prawidłowe. Pokaż zakładkę “Health”

Pomocy! !!

Dodane 09.11.2010 (Wt) 21:03

http://img176.imageshack.us/i/healc.png/ oki będę pisał poprawnie tylko pomóż mi .

mielu28 , Proszę o dostosowanie swoich postów do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

a szczególnie pisowni i ortografii.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.