Dziwna praca laptopa - opis logi

te wa okna pokazują się po starcie systemu

nie można odinstalować comodo

https://help.comodo.com/topic-72-1-766-12685-.html

1 polubienie

nie znam angielskiego a co z tymi oknami nie można ich zamknąć

można
Cancel i Cancel

“instalator windows” trwa anulowanie od 15 min po najechaniu wskaźnika myszy zamienia się w kółko nie działa przycisk “anuluj”

Przycięło się
Spróbuj normalnie zrestartować komputer

Dziś uruchomił się bez hasła ale zaraz wskoczyły okna jw. pozamykałem teraz “instalator windows” trwa anulowanie tak jak wyżej.

Spróbuj tym razem uruchomić w trybie awaryjnym

Jestem w trybie awaryjnym

Pobierz z angielskiego poradnika deinstalator Comodo i odpal z trybu awaryjnego, może wywali dziwne okienka o CD jak dalej są.

1 polubienie

użyłem tego deinstalatora w trybie awaryjnym no chyba go odinstalował ale nadal otwiera się okno “Shredder”

Przechwytywanie6

a teraz" instalator windows" “trwa przygotowanie do instalacji” i tak w kóko.

Miałem na Acerze preinstalowany MyWinLocker i po jego “normalnym” odinstalowaniu system walił cały czas właśnie takimi błędami. Tworzył jakąś ukrytą partycję w systemie.
MyWinLocker Suite to prenstalowany program, dostępny na wybranych produktach Acer, aby pomóc chronić Twoje prywatne dane. Zawiera dwie aplikacje: Yo-Safe - wirtualny napęd chroniony hasłem oraz Shredder - bezpieczne narzędzie do usuwania plików.
Może właśnie źle się odinstalował i dlatego wali te błędy.
Trzeba go na powrót zainstalować z ukrytego folderu z preinstalowanymi programami, albo ręcznie wywalić z systemu pozostałe śmieci po nim.
Nie trzeba było go odinstalowywać.

Po przywróceniu systemy MyWinLocker jest na kompie i co odinstalować go ,czy zainstalować jeszcze raz .

Jeśli ci działa i nie wali błędami to go zostaw w spokoju, ponieważ jego poprawna deinstalacja nie jest prosta.
Jeśli nie działa i dalej wali tym błędem jak otwierasz system to go ponownie zainstaluj.
Może się naprawi i nie będzie cię męczył tym komunikatem…
Ja o ile pamiętam ręcznie go wyrzucałem z systemu czyszcząc wszelkie po nim śmieci.
Poza tym tworzy ukryty “sejf” na dysku twardym od 2 GB do chyba 4 GB w zależności jak ustawisz przy pierwszym uruchomieniu i nie można już tego zmienić.

cały czas wali błędam,i jest wersja trial na win7 do pobrania ,a odinstalowanie Revo unistslerem w trybie zaawansowanym? Programy które odinstalowałem przed powrotem systemu są, ale tylko częściowe revo odinstalowuje resztki programów może właśnie odinstalować Revo w trybie zaawansowanym pomoże.

Masz go w ogóle teraz w “programy i funkcje”?
Jeśli tak, to przy próbie jego odinstalowania będzie chyba opcja “napraw”.
Wówczas ponownie ci się zainstaluje i nie będzie już błędów.
Jak włączysz opcję w systemie, aby pokazywało ukryte pliki i foldery to w tej ścieżce
C:\OEM\Preload\Autorun\APP\MyWLocker
Będziesz miał instalator My WLocker i jak na niego klikniesz to zainstaluje się ponownie i nie będzie już walił błędem.Przechwytywanie%20%20oo
Przynajmniej u mnie siedzi jeszcze w tym folderze preinstalowanych programów OEM.
Poprawne odinstalowanie wiąże się z usuwaniem kluczy rejestru.
Więc chyba prościej go zainstalować ponownie i dać sobie z nim spokój.
Tutaj jakaś zajawka jak poprawnie odinstalować…tego skurczybyka.
https://www.youtube.com/watch?v=vh9pvcAs9ko

Poza tym, jak przywróciłeś system sprzed deinstalacji programów, to zapewne nie będzie żaden z nich działał poprawnie i też je będziesz musiał, albo ponownie zainstalować, albo ręcznie wyczyścić śmieci po nich.

Shredder bardziej wskazuje na resztki Comodo, a dla samego Shreddera producent nie przewidział programu do deinstalacji w sytuacjach trudnych/podbramkowych.

1 polubienie

Ja miałem identyczny błąd jak odinstalowałem MyWinLocker i na forach zagranicznych było podane, że normalnie z poziomu systemu nie da się prawidłowo odinstalować tego programu, bo wali właśnie tym błędem.
Ale jak twierdzisz, że to śmieci z Comodo…
Najprościej zainstalować z powrotem najpierw Comodo i jeśli nadal będzie ten błąd to MyWinLocker i wyjdzie, który bruździ w systemie.