Dziwna przypadłość w Firefoxie!

Od pewnego czasu mam dziwny objaw w Firefoxie.

Nie działa funkcja schowka i nie mogę (tak jak dawniej) skopiować tekstu i potem w następnym panelu Firefoxa wkleić.

Mogę za to skopiować z Firefoxa i w drugim oknie IE wkleić ten tekst.

Nie wiem co się skopało w Firefoxie, bo o system chyba nie chodzi ponieważ funkcja “kopiuj” i “wklej” na innych aplikacjach działa.

Proponuję reinstalkę Firefoxa.

Patrząc jednak na drugi temat mówiący o problemach z neostradą

można założyć, że za tym wszystkim stoi syf siedzący w systemie.

kerimus jeśli występuje to co opisałeś spróbuj po zminimalizować lisa i zmaksymalizuj :slight_smile:

powinno działać wklejanie :wink:

Abstrahując od tego co napisał Strumienianin, czy jest to Duchu jakiś znany przypadek?

mnie znany :lol:

jeśli coś kopiuję żeby później wkleić i nie chce się to zrobić to minimalizuję i maksymalizuję lisa :slight_smile:

po tym zabiegu wszystko wraca do normy (do normy) 8)

U mnie nie, ale teraz dokładnie wiem jakie objawy mam.

Nie można przekopiować z panelu do panelu.

W obrębie jednego panelu jest to możliwe.

zobacz jest to temat bez odpowiedzi: http://mozillapl.org/forum/about-7954.h … ie+firefox

ja sobie poradziłem :lol: więc musisz znaleść przyczynę ewentualnie jak ja ominąć (poniekąd) jakoś tą niedogodność :roll:

Mam problem z Firefoxem,otóz dzisiaj w nie wiadomy sposób wcieło mi z pod paska adresów pozycje “Rozpocznij przygodę z Firefoxe i Aktulanosci”,dodatkowo w pozycji ZAKLADKI u góry zniknela mi Histroia i Ulubione.

Wie ktoś jak to naprawić?? chyba coś kliknąłem i pomieszało sie wszystko…

@kerimus :

używasz kombinacji Ctrl+C czy moze edycja: kopiuj. Może ustawiłeś jakieś skróty klawiszowe, które się gryzą …

@kszysiek21:

Mi też tak kiedyś zniknęło. Co do Rozpocznij przygodę z Firefoxem, to przeinstaluj sobie Firefoxa, a Historia i Ulubione, raczej straciłeś, Ja tez niemogłem ich odnazleźć.