Dziwna sprawa (Bardzo) Prosze o Pomoc!

A wiec od jakiegos czasu z moim PC “cos sie dzialo” mianowicie tuz po odpaleniu systemu przy logowaniu sie kursor zastygal w miejscu O_o(nie raz moge ale z przerwami bo dziala wszystko przez 1min i znow stop) nie moglem nim ruszyc myslalem moze zrobie reset i bedzie ok, zrobilem i tak jak myslalem bylo wszystko ok ale problem pojawial sie czesciej az do dzis za kazdym razem kursor zastyga (nawet w tym momencie jak pisze to z problemami bo nie uzywam myszki>.<) Sprawdzalem nowym nortonem czy jest jakis robak wykrylo cos i jednoczesnie usunelo ale problem jest nadal =/

Nie mam pojecia co robic>_< Prosze o pomoc

Podaj loga

kurde…moze to i smieszne ale nie rozumie o co ci chodzi >.<. Mozesz podpowiedziec o co chodzi? a btw za kazdym resetem systemu wyskakuje mi komunikat nie w samym systemie ale zaraz po odpale kompa ala"…sukcess" czy cos takieg

:arrow: INSTRUKCJA

Mam nadzieje ze dobrze zrobilem loga oto on:

Proszę zmienić tytuł na konkretniejszy (użyj opcji icon_edit.gif

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, folder na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners --> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654