Dziwna sprawa :| wygralem czy lipa?

(Djdark88) #1

po sciagnieciu kilku sterownikow Intel Pentium i C-Media wyskoczylo mi takie COS i po kliknieciu na "dalej" wyskoczyla mi strona pod tym "congratulation" jak cos kilkam to znow wracam to tej samej strony. to lipa czy naprawde cos wygralem? numer ID zamazalem zeby ktos mi nagrody czasem nie zgarnal za mnie :stuck_out_tongue:

Z艂膮czono Posta : 22.06.2006 (Czw) 22:32

hehe :stuck_out_tongue: ludzie nigdy w zyciu nic nie wygralem :stuck_out_tongue: a slyszalem ze gdzies poprzez rejestracje mozna dostac za free iPoda :smiley: wiecie cos o tym?

(freedom) #2

przecie偶 to jest zwyk艂a reklama... widz臋, 偶e otworzy艂e艣 to przez IE, wi臋c jakie艣 syfy mog艂e艣 na艂apa膰.

(Djdark88) #3

aha a jest ktos zdolny przetlumaczyc to??

To get your free item is simple:

1. Join the FreePay website of your choice

Create an account by filling out a simple form. Your email address will be your login ID. You will create a password and click next. That鈥檚 it!

2. Complete an online offer

These are special online offers from well-known advertisers, and can be found on the "Complete Offer" page once you鈥檙e logged in. Simply try one of these offers, and complete the requirements.

3. Refer friends

You will need to refer new people to sign up with our website and have them click on your referral link. Once they have joined, they must also complete one online offer from their account. Once you have the appropriate number of referrals who completed an offer, you will then be able to receive your free product.

(Monczkin) #4

stefcio102 daj sobie spok贸j. Takich maili dostaj臋 dziennie kilka :?

Zwyk艂y spam szukaj膮cy 艁osi

(system) #5

呕ebym ja to zliczy艂 ile ja ju偶 tych nagr贸d "wygra艂em". Daj spok贸j wog贸le... Wygrasz jak podasz nam swoje dane osobowe... No wi臋c wygra膰 nie wygrasz a dane im si臋 przydadz膮 :D.

(Kosior6) #6

Wioecie co jest taki serwer gier online, on w艂asnie prizze si臋 nazywa i je艣li sie duzo gra, np. 1 dziennie codzinnie przez miesi膮c to Ci radio, przysy艂aj膮, a jesli ca艂y rok dostajesz iPOda, kolega gra艂 miesi膮c i mu przys艂ali radioo. :))

(Djdark88) #7

ok mozna zamknac lub do kosza ;]

EOT

(Krzys299) #8

Nie do ko艅ca, ja gram we wszystkie gry i zajmuje mi to 20 min. dziennie. Wygra艂em ju偶 pada do kompa za 11.90 euro i teraz zbieram na tv plazmowy za 1600 euro :lol: Narazie na koncie tylk 20E ale grosz do grosza i b臋dzie kokosza :mrgreen: