Dziwna uwaga

Przeglądam różne tam strony, programy itd, chciałam ściąnąc jeden - a czy to jest legalne? Bo na kilku stronach, na których byłam,- z tym samym programem! trafiłam na tekst: “UWAGA: Na pewno NIE chciałbyś dowiedzieć się jak działają hakerzy?” I wybór- tak/ nie. A trochę niżej tekst- zostań hakerem! I link. Czy to jest po prostu reklama, czy jakaś niedobra strona, na którą lepiej nie wchodzić? Ktoś coś wie na ten temat?

marina to jest reklama …

Reklama… ale nie znaczy to że na stronie nie będzie bonusów :slight_smile:

Dzięki, a to już się przestraszyłam… :wink:

buahaha, już sobie wyborażam “kompletny poradnik on-line, jak zhakować superkomputery rządu Stanów Zjednoczonych” xD

Wchodziłem na to i jest do zamówienia poradnik na cd za bodajże 36 zeta :stuck_out_tongue: .A poza tym prawdziwy haker nie zdradza Swoich tajemnic,więc z takiego poradnika nic się nie dowiesz :slight_smile:

Zawsze tak :frowning:

W tym niedobrym Necie kpią z biednych naiwych początkująchych… :zniesmaczony:

:lol:

bo w większości reklam tego typu nie masz mozliwości wyboru opcji :lol: nieważne czy klikniesz tak czy nie - napisy są integralną częścią jednej reklamy/bannera i kliknięcie w cokolwiek przenosi nas do strony będącej odnośnikiem. :slight_smile:

Myszak widze że obcykany jesteś :stuck_out_tongue:

:lol:

Wiedza wymagająca sporego doświadczenia poparta 10 letnim stażem w sieci. :slight_smile:

  1. proszę już się ze mnie nie śmiać - bo się w sobie zamknę :PPP :mrgreen:

Czy bez zamknięcia tematu nie można powstrzymać się od “chatowych podaguszek”? :?