Dziwna zawiecha

Witam !

OStatnimi dni z moim kompem dzieje się czasem śmieszna rzecz.

Komputer sobie normalnie pracuje, pracuje, aż nagle monitor przeskakuje tak jakby zmienił na przykład odświżanie (chodzi mi o to mrygnięcie i pyknięcie) i się wiesza (nie sam monitor, ale komputer chyba również)

Mam systemik XP

Co to może się dziać ?

PZDR

Przenoszę dział problemy

JNJN

A jak tam z zasilaczem?

Temperaturki podaj?

Jaka karta graficzna?

Heh, troszkę mnie zaskoczyłeś tymi pytaniami. Wiem, że karta to ATI 3D rage pro agp x2 4MB

Mogę jedynie dodać, że na 2k nie miałem takich problewmów, a żadne elementy nie były zmieniane

Mozesz je sprawdzic sprawdzić >>TYM PROGRAMEM<<

sprawdz czy sterowniki masz podpisane cyfrowo start-> uruchom-> verifier

Wyczyściłem komputer (znaczy z kurzu) i problem dalej się pojawia. Oto temperatury:

Płyta główna: 40*C

Procesor: 51*C

Złączono Posta : 07.07.2006 (Pią) 10:38

a co do sterowników to jako niepodpisane wyświetliły się od karty sieciowej i jakieś pierdoły od avasta

Super tylko co to za procek ? :mrgreen: Odrobina więcej informacji przyczyni się do rozwiązania problemu. :slight_smile:

A, no tak, pardon. Procesor to PII 350 Mhz, Płyta to compaq deskpro en series sff

Złączono Posta : 07.07.2006 (Pią) 19:49

Chciałbym jeszcze dodać, że to chyba nie wina temperatur, bo czasem przy pierwszym uruchomieniu na oknie logowania się wiesz.

Proszę, napiszcie, że komputer jest po prostu, tak ogólnie zły i trzeba kupić nowy. Wtedy pokażę temat mamusi i będzie cymesik.

:mrgreen:

Tak. Komputer jest ogólnie zły.

Moim zdaniem zasilacz. Sprawdź napięcia mirenikiem. Jakiej jest firmy?

A czy przypadkiem nie podkrecony jest twoj procek?Ja mialem taki sam problem po podkrecaniu!

Dokładnie… Napisz czy wogóle coś podkręcałeś. Przy słabym zasilaczu potem może być problem z zawieszaniem się. Napisz jaki masz zasilacz ( firma + Moc ) i czy byuło w kompie jakieś OC robione ;).

przez podkrecenie chyba wiesz co moze sie stac, zasilac nie wytrzyma i dup… system sie juz nie wlączy…

Nawet podkręcony być nie musi. Jeśli zasilacz uszkodzony/zasłaby to to normalne zjawisko.