Dziwne adresy IP

Witam, pare dni temu mialem problem z funk.exe. Sprawa została posprzątana (log z hijchackthis jest czysty), ale chyba nie do końca: w raporcie z połączeń z ewido mam widoczny jakiś adres IP, który czasami nieprawdopodobnie sie “rozmnaża” (tzn. w raporcie z ewido pojawia sie 10-20 wpisów z tym dziwnym adresem IP (który zawsze jest jednak taki sam), natomiast w tych wierszach, gdzie wystepuje ten adres w kolumnie Local Adres, w kolumnie REMOTE ADRESS pojawia sie mnóstwo różnych adresów, za każdym razem innych, które ciągle sie zmieniają. Dodam, że dzieje sie to nawet wówczas gdy nic nie sciagam z netu, a tylko mam włączoną np. strone googlea. Poza tym transfer wychodzący zwykle mocno przewyższa transfer przychodzący (relacje są jak 3:2, wczesniej tak nigdy nie bylo). Plik hosts jest czysty, tzn. jest tam tylko jeden wpis, który byc powinien: 127.0.0.1 local host.

i co z tym teraz zrobić - oto jest pytanie. Jeśli ktoś wie i potrafi mi pomóc, to czekam na rychła odpowiedź, dzięki

Log z ewido:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw)