Dziwne błędy w trakcie pracy na komputerze

Ufff… robila sie tyle czasu ze szok… no ale dobrnelismy do konca ^^

http://daichipl.w.interia.pl/dadadadad.txt

Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Jak sie włącza przywracanie systemu… ?? sry im noob 8)

TZN. wiem jak sie włacza PRZYWRACANIE SYSTEMU… ale co dalej bo nie rozumiem polecenie WŁĄCZ i WYŁĄCZ :wink:

W celu wyłączenia przywracania systemu kliknij prawym klawiszem myszki na ikonę Mój komputer => wybierz Właściwości => przejdź na zakładkę Przywracanie systemu => zaznacz opcję Wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach => teraz tylko potwierdź klikając na Zastosuj i OK.

c9d591021b362185m.png

Potem robisz tak samo tylko odznaczasz opcję Wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach

OK DONE… a ten AVG Anti-Spyware 7.5 to mam sciagnac i zrobic scan ? czy moze zrobic scan tym online skanerem ?

Obojętnie - wybór należy do Ciebie.

scan zrobiony, wszystkie pliki zainfekowane zostały pomyslnie usuniete podczas rozruchu :slight_smile: daje raport PRZED usuwaniem virow

Usuń wszystko, co AVG znalazł.

Hmmm… mysle… ze tak własnie zrobiłem :wink: dałem zeby wszystko usunął podczas włączaniasie komputera (opcja “Delete on reboot”)

^^

PS: ale czerwona dioda oznaczajaca prace procesora nadal swieci jak swiecila xD

EDIT: taka małą dygresja… jezeli program nie ma opcji zeby NIE WŁĄCZAŁ sie przy starcie systemu to gdzie to wyłączyc ? cos tam pamietam ze sie wchdzilo gdzies… ale tak pamietam to bardzo przez mgłę… :slight_smile:

W Start /Uruchom >msconfig>uruchamianie- odzacz niepotrzebne wpisy>ok>zakoncz z ponownym uruchomieniem systemu- chociaz mozna i bez restartu.