Dziwne działanie Laptopa Hp Pavilion dv5 - 1160ew

Witam, szukalem po internecie roznych rozwiazan, ale nie znalazlem zadnego konkretnego, poniewaz jak czytalem to nikogo nie spotkal taki problem, przejdzmy jednak do problemu, a mianowicie laptop działa raz na bateri a raz na ładowarce zalezy jak mu się podoba(tak samo dzieje sie po wgraniu nowego systemu) podziała np. z 5 min na ladowarce a potem na bateri z 2min i znowu tak na zmiane, bylem w servisie to powiedzieli ze u nich normalnie dziala…

Ale rozmyslam sprawe zepsutego gniastka, ale skoro internet jest podlaczony do tego samego i działa to czemu laptop niedziała… o to jest moje pytanie. Chcialbym aby dawac naprawde konkretne odpowiedzi i uzasadnic je, nie bede ukrywac ze chodzi mi tutaj o czas odpowiedzi zalezaloby mi na jak najszybszej odpowiedzi.

To znaczy sam sobie zmienia żródło zasilania ?

Wyciągnij baterie i podłącz sam kabel.Zobacz czy się wyłączy.

Dokladnie tak robi wybiera sam sobie zrodło, a kiedy wyciagne baterie laptop sie wyłacza

Wydaje przy tym jakieś dzwięki ?

Jak go włączysz ?

Prawdopodobnie padła płyta główna .

Oczywiście mogę się mylic

Jeśli go właczysz i zamrugają diody i się wyłączy to płyta główna

Niewydaje zadnego dzwieku, i działa normalnie caly czas a diody reaguja normalnie tak jak powinny sie zachowac

To znaczy wszystko gra :slight_smile:

No rowniez mam takie odczucie ale jednak ta zmiana zrodła zasilania troche mnie denerwuje

Popatrz w opcjach zasilania Panel sterowania-Opcje zasilania tam popatrz czy coś nie jest poprzestawiane.

czyli jak nie ma baterii to się wyłącza, po mojemu to coś będzie z zasilaczem, a zobacz jeszcze na samej baterii czy coś się dzieje.

Dziekuje wam panowie. W opcjach zasilania bylo cos pozmieniane po wgraniu nowego systemu i teraz wszystko działa !