"Dziwne" foldery i pliki na dysku D?

Witam. Od wczoraj nie włączałem komputera, dopiero zrobiłem to przed chwilą. Wczoraj jeszcze przed wyłączeniem systemu na dysku D były tylko moje pliki, niczego innego. Ale dziś już się jakieś pojawiły. Są trzy “dziwne” foldery, które nie wiem do czego służą. Nie wiem czy to coś strasznego czy norma…

D:\eced1004ac7ac89d429cfd939a

D:\a4700017b5c8a9f48656629622

D:\871af5fc8112cdae82bca6f2f26231e3

Przeskanowałem te pliki, nic nie wykrywa. Odpaliłem Hijack’a, przeskanowałem, sprawdziłem log na hijackthis.de i tez wszystko ok. Combofix w ogóle tych plików nie bierze pod uwagę. Są w nich “dziwne” dla mnie pliczki, w jednym z nich są np. dotnetfx30 itd…

Co robić? Możecie objaśnić co to w ogóle jest? :frowning:

Znam to, gdy od czasu do czasu :^o robię reinstalację systemu, w pewnym momencie też się u mnie pojawiają. Nie zdążyłem wyłapać, w którym momencie dokładnie to się dzieje, podczas instalacji jakiegoś programu, może po jakiejś aktualizacji systemu. Mój antywir nigdy mnie nie zawiódł, więc nie ma się co bać. Po prostu - zawsze to usuwam i już więcej się nie pojawia.

To tymczasowe foldery gdzie pobierane są aktualizacje systemu.

Aha, czyli nie ma o co się martwić. Ale co do usuwania, nie można tego usunąć za pomocą standardowego usuń… Plik chroniony lub używany przez inna osobę lub program. Tak więc wywalać to na siłę, czy zostawić w spokoju? Fakt, właśnie przedwczoraj - przed zamknięciem systemu instalowały się aktualizacje :wink:

po aktualizacji systemu we czwartek tak jakoś to samo mam all foldery aktualizacji tymczasowych mam w c/windows/software distribution/download a tu joke na dysku d: sie znalazl jeden folder 6,03 MB coś to jest związane z .NET freamework i nie da sie usunąć i nie powinno