Dziwne kolorowe kropki zostawiające ślady na monitorze

Mam taki problem:

Zauważyłem że problem ten występuje kiedy w ustawieniach mam ustawione “Jakość koloru” na 32 bity, przy 16 bitach problem ten nie występuje.

Kropki tworzą się mniej więcej od połowy ekranu.

Dodam że pracuje na rozdzielczości 1280x1024 pixeli , kiedyś sprawdzałem i na 1024x768 pixeli i kropek nie było.

Czy to czasem nie oznacza że karta jest do wymiany?

Czy da się to jakoś naprawić?

Gotti

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

karta się przegrzewa najprawdopodobniej…też kiedyś tak miałem jak miałem geforce fx 5200 i go podkręciłem.sprawdź temp karty.

Kartę mam już trochę czasu.

Nie podkręcałem jej nigdy, chyba że w sklepie ją podkręcili.

1.Czym najlepiej sprawdzić temperaturę?

2.Czy da się jakoś sprawdzić czy karta jest już podkręcona?

  1. Programem Everest.

  2. Tak, sprawdź jakie ma aktualnie ustawione taktowania, a jakie ma standardowo.

programem power strip sprawdzisz częstotliwość pracy karty

Więc tak:

1.W programie Everest nie pokazuje mi temp mojej karty graficznej(posiadam Radeona 9550)

2.W którym to miejscu jest ta częstotliwość pracy?

Ja zainwestowałem w everesta ultimate i mam podane również taktowania, nie wiem jak jest w tych darmowych wersjach.

23f905f868c44721m.jpg

Temperature mam w komputer---- czujnik

Ja mam obecnie wersje ultimate ale triala i taktowania wyglądają tak:

Ale temperatury karty graf. to ja w tym programie nie mam.

Da się z tym coś zrobić?

Złączono Posta : 23.07.2007 (Pon) 22:51

Przez ten durny program mam teraz ciągle jakieś problemy nic tam nie zmieniałem za to on sam mi pozmieniał wszystkie ustawienia i w dodatku teraz mi jakieś poziome linie wyskakują mam w (_!_) wasze durne rady. Nie dosc ze nie uporalem sie z 1 problemem to teraz mam jeszcze jeden daremni z was pomocnicy

weź człowieku sie nie ośmieszaj, nie umiesz napisać normalnie posta tylko wstawiasz puste znaczniki

nie umiesz sprawdzić nawet taktowania karty graficznej, a jak podają ci program, którym możesz to zrobić to zaczynasz się rzucać. Co ci pozmieniał ten program skoro mówisz, że wszystko? Pewnie podczas instalacji coś zaznaczyłeś albo czegoś nie odznaczyłeś i to może być efektem, chociaż wątpię.

Przepraszamy cie, że psuje ci się karta i, że przez nas wyskakiwały ci kropki na ekranie a teraz jeszcze linie, proponuję zainstalować jeszcze kilka programów to może będziesz miał kółko i krzyżyk na ekranie.

weź się zastanów nad twoim tonem bo założę się, że nikomu na tym forum nie stało się nic złego po zainstalowaniu tego programu

Nie wmawiaj że to wszystko przez nich oni chcą ci pomóc a ty się tak odwdzięczasz,program nie może wpływać w ten sposób na karte graficzną :!: :!: Napewno się karta przegrzewa!

Eh, zastanawiam się, po co w ogóle on tu przychodził. Chciał porady, a teraz ma pretensje. :x

Jak bym wiedział co jest nie tak to bym nie zadawał pytania ](*,) ](*,)

No i co z tego że czegoś nie wiem dlatego się pytam.

Chodziło mi o ten jeden konkretny program który miał wpływ na to co się dzieje w systemie a nie na kartę graficzną - jak można było tak pomyśleć #-o

te same informacje uzyskasz w darmowych programach np CPU-Z :stuck_out_tongue:

Ty mi nie raczyłeś pomóc więc dlaczego komentujesz :shock: