Dziwne laggi

Yo all. Mam pewien problem. Szukałem sposobu na taki typu laggi ale nigdzie nie znalazłem. Otóż: W jakiś grach jak jest 0 ludu wszystko gra ale jak się pojawią jakieś osoby to od razu są dziwne laggi. Ping jest dobry (sprawdzane nawet na Counter Strike).Próbowałem wszystkiego. Wyłączać all programy co da rade, zmieniac grafike ale nic nie pomogło. Może to przez jakieś urządzenie w kompie. (może coś się popsuło czy cus).

Proszę o pomoc.

hmmm 1 raz widze takie coś podaj prędkość łącza klik

“Producent” podał że mam 1,2mb, ściągało mi 130kb/s

Na WP pisze:

Twoja obecna szybkość łącza 440,9kb/s

To moim zdaniem wina serwera na którym grasz (sprzęt + dostawca internetu). Gdy jesteś sam nie obciążasz zasobów, natomiast po pojawieniu się dodatkowych osób mogą występować lagi (większe wykorzystanie zasobów serwera). Poza tym osoby z dużym pingiem zamulają serwery. Najlepiej grać na oficjalnych serwerach lub tych najlepszych. No chyba, że grasz na Celku 1GHz to wtedy wina po Twojej stronie. Prędkość łącza możesz sprawdzić np: http://www.speedtest.pl

No ale wcześniej na tym samym sprzęcie wszystko było OK. 0 lagg itp. Czyli co mam powiedzieć jak goście przyjadą naprawiać neta?? Bo strony itp dobrze działają. No bo jak powiem że źle chula, oni sprawdzą że strony chodzą i nic nie zrobią w koncu;/

A jaki to net? Ja np. na Neostradzie 1Mbit w godzinach szczytu często mam lagi. Grając w nocy już jest lepiej. Myślę, że oni raczej nic na to nie poradzą, chyba że to sieć osiedlowa.

Ziomy, w normalnych grach też są takie laggi jak jest więcej osób. Jakiego sprzętu to wina? Co muszę wymienić?

Akurat przy pingu to liczy się chyba prędkość wysyłania a nie pobierania.

Możesz przetestować program cfosspeed (nieco przestarzałe linki ale na necie na pewno znajdziesz nowszą wersję.).

A jak granie wygląda w trybie single?Ile masz fps?(pytam się na wszelki wypadek)

Nic nie blokuje Ci przepływu(antywir,zapora)?

Nie pisz posta, pod swoim postem, masz opcje edytuj i dopisuj do swojego posta.JNJN

Tryb single. Nie wiem ile fps. Miałem Kaspersky i jakiś firewall ale to już konkretna zamuła kompa była i teraz w ogóle nie mam.