Dziwne lagi w każdej grze


(list3ek) #1

W każdej grze, online jak i single posiadam co jakiś czas dziwne ściny. Nie wiem czy jest to spowodowane jakimś procesem, dlatego poniżej wklejam logi z OTL'a. Bardzo prosiłbym o pomoc.

http://wklej.org/hash/e55b85ebf3d/ - OTL.Txt

http://wklej.org/id/737793/ - Extras.Txt


(Acorus) #2

Odinstaluj Browsers Protector,HijackThis 2.0.2,StartSearch Toolbar 1.3.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(list3ek) #3

Zrobiłem tak jak napisałeś, oto logi:

http://wklej.org/hash/113b69a9e7d/ - OTL.txt

http://wklej.org/id/738197/ - Extras.txt

http://wklej.org/id/738199/ - raport usuwania


(Acorus) #4

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware

http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.


(list3ek) #5

Mógłbyś podać inny link do tego securitycheck.exe? gdyz ten podany przez Ciebie, nie działa. Wykonałem już te sprzątanie, obecnie skanuje komputer tym programem co podałeś ; )

Dodane 23.04.2012 (Pn) 15:22

Zrobiłem wszystko tak jak napisałeś, jednak problem nie zniknął, nadal jest indentycznie to samo…


(Acorus) #6

Przeskanuj jeszcze programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html


(list3ek) #7

Przeskanowałem kompa tymi dwoma antywirusami, w przypadku tego pierwszego znaleziono jednego wirusa, ktorego usunalem, w przypadku Dr.Web’a nei znaleziono żadnego, jednakże skanowałem Szybkim skanowaniem, czy to ma jakies znaczenie?

Dodane 23.04.2012 (Pn) 22:38

Dla spokoju, przeskanowałem cały system programem Malwarebytes Anti-Malware, trwało to ponad 2 godziny. Komp sie zrestartował, wszystko git. Włączam gre i jest to samo, sciny co jakies 10 sek… w czym moze tkwić problem? Już nie mam siły na to, kiedyś nie mialem takich problemów.