Dziwne odglosy w kompie

Po kliknieciu lewym myszy mam taki sam dzwiek jak przy oproznianiu kosza,co to jest? :o -wystepuje tylko na stronach internetowych.Sprawdzilam ustawienia i wydaje mi sie,ze wszystko jest ok, ale denerwuje mnie ten dodatkowy dzwiek.

A moze instalowalas jakas nakladke albo nwy stylk do Windy :x

Ustawienia w Panel sterowania>>Dzwięk i urządzenia audio>>Dzwięki

Tam zobacz.

Posty OTy Kosz

lazikar masz racje!Cos jest z dzwiekiem,musial mi ktos cos pomieszac bo bylo ok(wczesniej sie meczylam pare dni,jakis czas temu)Obejrzyj obrazki-b.prosze!-poradz jak z ustawieniami w AC97,bo nie mam pojecia co zaznaczyc w tych opcjach(znow nie wykrywa mikrofonu).W “dzwieki"ustawiam i znika zaznaczenie,poza tym nie moge zapisac"domyslne dla Windows”(a mam tylko taka opcje lub bez dzwiekow)bo wyskakuje info,zeby zmienic nazwe bo tej nie mozna zapisac?

dzwieki8wg.th.jpg

microfon1jh.th.jpg

realtek8di.th.jpg

Panel sterowania>>Dźwięki, urządzenia audio>> Głos>>Testowanie

Przejdz to i powiedz czy jest ok.

Jak co to wejdz w Regulacje głośnosci i odznacz wycisz przy mikrofonie.

Juz da sie wytrzymac,tj. w zakladce “dzwieki” zeby dalo sie zapisac wpisalam tez tak samo(dzwieki),na dole ustawilam dzwiek logowania do Windy i ten odglos z myszy nareszcie zniknal.Z mikrofonem tez ok-mam glosniki 5+1 i musze w opcjach karty zmieniac jak chce z niego korzystac(karta zintegrowana),trzeszczy i jest poglos(Skype),ale juz nie mam sily sie z tym meczyc a i chyba nie da sie nic zmienic oprocz zakupu nowej karty dzwiekowej.Zainstalowalam kiedys Direct 9.0b i mysle czy to nie jest przyczyna,moze trzeba bylo zostac przy starej wersji?

Wejdz w ustawienia Skype i tam przełącz karte. :smiley:

Ok,dzieki za cierpliwosc!W Skype jest Realtek ustawiony.Powiedz mi jeszcze o Direct?-czy mozna instalowac nowsze wersje czy jednak musi byc ta wersja,ktora byla na poczatku z systemem.

Oczywiście ze można.

W SP2 windowsa xp masz już zawarta najnowszą wersje. :smiley: