Dziwne odpalanie się kompa:(

podczas odpalania się kompa zawsze na początku słyszałem takie “pipnięcie” (jeden sygnał krótki)

natomiast teraz raz ono jest a raz nie ma.

co to może być?

pamięć ram czy coś innego?

sprawdz głosniczek w kompie i popraw przewody moze gdzies cos nie łaczy miałem cos podobnego

poprawie ale to chyba nie to

po odpaleniu kompa jak sie grafika na początku ładuje

to w górnym lewym rogu zawsze wyskuje model karty a pod nim ilu megowa jest

a u mnie raz pokazuje że karta jest 128MB a raz tylko model wyskakuje bez informacji na temat ilu megowa jest:(

jak by ktoś mnie odpalał czy podpalał to też bym piszczał hehe :mrgreen: :mrgreen: a jakieś inne objawy zauważyłeś?? czy tylko to??Być może musisz zaktualizować BIOS.Jaką masz kartę graficzną??

narazie tylko to a wszystko zaczeło sie od wymiany karty graficznej na nową GALAXY 7300GT 128MB DDR3 1,4NS 500/1400 AGP ZALMAN

wcześniej miałem mx440 i fx5200 i działało dobrze

po jej zainstalowaniu(tej nowej) nie mogłem wogóle filmów oglądać wszystkie programy sie wieszały a zużycie procka do 100% wskakiwało

zrobiłem formata i na początku też nie mogłem żadnego filmu odpalić bo sie wieszały programy ale po długich próbach wkońcu działa tylko brak tego sygnału mnie niepokoi:(

może płyta główna nie współpracuje z kartą graficzną.Instalowałeś stery od płyty głównej jak nie to postaraj się zainstalować najnowsze