Dziwne odrzucanie rozmowy jak gdzieś dzwonie...:|

Witam.Mam taki troche dziwny problem. Mam koma w miXplusie. Na koncie mam 1,05zł. Gdy próbuje zadzwonić do kogoś to sygnał jest normalnie ale jak ktoś odbierze to automatycznie połączenie zostaje przerwane. Jeżeli dzwonie na Plusa to się to nie dzieje. Jedynie na Idea i Era. Wie ktos czym to jest spowodowane takie rozłączanie rozmowy odrazu?

o właśnie. Jak dzwonię do mamy (obydwoje jesteśmy w simplusie) to odrzuca połączenie. A w słuchawce słychać tak jak by połączenie było zajęte. :shock: Coś jest nie tak

Czyli nie jestem sam :expressionless: tylko że jak ja dzwonie na plusa to jest dobrze. Tylko idea i Era tak sie robi jak tobie w simplusie. A weź zadzwoń z plusa na idee, ciekawe czy Ci odrzuci odrazu rozmowe jak ktoś odbierze.

Jak dzwonię na Orange czy Erę jest dobrze.

Całkiem możliwe, że jest to problem karty sim.

Włożyłem starą karte simplusa do nowego telefonu i był ten sam objaw - odrzucało polączenia.

Proponuję zadzwonić do pomocy - całkiem możliwe, że trzeba wprowadzić kod (który poda operator), który wyeliminuje ten problem. W moim przypadku przyniosło to rozwiązanie problemu