Dziwne oprogramowanie routera TP-link

Proszę o pomoc jak wejść w ustawienia routera by zmienić hasło.Po zalogowaniu się na 192.168.1.1 pokazuje mi się dziwne oprogramowanie/ chociaż nie wiem jak to nazwać/ i nic nie mogę zrobić w ustawieniach.Co zrobić aby otworzyć normalnie ustawienia routera? Tworzy się jakiś plik  phpinfo.

Dziwne oprogramowanie, czyli? Wstaw chociaż jakieś zdjęcie, inaczej nie wiadomo co masz na myśli.

Rozumiem, że po wpisaniu adresu 192.168.1.1 nie możesz wejść do ustawień routera? Spróbuj w takim razie wpisać 192,168.0.1 albo po prostu http://tplinklogin.net Czy próbowałeś zalogować się do routera z przeglądarki IE?

W żaden sposób nie mogę wstawić tego pliku phpinfo a loguję się przez IE lub edge. Próbowałem 192.168.0.1 i nic a tplinklogin to sa tylko jakies informacje o rózych routerach.

Odczytaj IP ze spodu urządzenia, chyba że adres jest zmieniony to może adres bramy domyślnej (ipconfig w CMD) to będzie twój router.

 

Dzięki udało mi się.Wpisałem adres bramy domyślnej i wszedłem w ustawienia routera i zmieniłem hasło standartowe na swoje.

Dziękuję bardzo!!!