Dziwne paski na monitorze po włączeniu

(Hehe 91) #1

Dość często po włączeniu komputera (tak co 2 lub 3) na ekranie pojawiają mi się takie kolorowe paski:

Lecz jak klikam "Odśwież" wszystko znika i pulpit wraca do normalności. Również jak przeglądarkę lub jakiś folder otworzę wszystko jest ok. Czasem zostają takie malutkie pojedyńcze kreski lub kropki. I tu moje pytanie - czy to wina sterowników czy karta graficzna pada? Moja karta graf. to: RADEON 9800 SERIES

(Aikur88) #2

Takie coś dzieje się zazwyczaj jak karta się przepala".

(gumis112211) #3

kończy się karta.. miałęm coś podobnego lecz tylko po 3-4 paski mi wyskakiwał, z czasem odświeżanie nie pomagało, teraz samo się uspokoiło po wgraniu nowszych sterowników(mam Radeona 9600 pro) ale jjuż widzę ze w niektórych gierkach brafika zaczyna szwankować...

radzę zrobić to samo co ja zacząłem - zbirać fundusze i zastanawiać się nad nową kartą

(Hehe 91) #4

Eh, teraz to i odświeżanie nic nie daję a i grafika wali się już przy włączaniu komputera. Czyli karta do wymiany? Mógłby ktoś polecić z allegro jakąś do 100zł żeby nie zakładać nowego tematu. Nie chce inwestować bo niedługo będę kupował laptopa.