Dziwne pliki w emule np. phiphi cccccccc oraz CCCCCCCCCCC

Witam chciałbym się zapytać co tą są za pliki , gdy wcchodzę w panel szukaj i wpiszę praktycznie każde słowo no prawie to wyskakują mi własnie takie “MP3” rozmiary tych plików sa małe od 2 Mb do 6 gdzieś tak max.

Posiadają wiele źródeł i nie wiem czy można je ściągaćczy nie są one jakimiś wadliwymi plikami , wirusami , maszynkami szpiegującymi .

Jeśli ktoś wie co to za pliki i czy wogule działają to niech pisze.

Pozdrawiam :slight_smile:

wirus Email-Worm.Win32.Luder.a

To kryją te MP3.

Ok dzieki :slight_smile: CZęsto sciagam ta sama mp3 i widzę ze ich rozmiar jest różny przeważnie są to różnice 0,01 mb -0,03 mb , i nie wiem czy moze czy te róznice wielkosciowe .Mógłby mi ktoś polecic program do wykrywania takich plików zanim np je ściagne , lub już sa na komputzerze .Czy nawet jeśli sciagnał bym i usunał taka mp3 lub inny zły plik tego pokroju to czy wirus zostaje nadal na dysku ?

Prosiłbym o jakies programy czyszczacy takie badziewia , skanery online nigdy nic nie wykrywają lub wogóle sie nie włączaja bo firewall je blokuje w jakiś sposób , a ja nie chce zmieniać jego konfiguracji bo boje sie że tylko będzie gorzej :).

Prosił bym o taki wlasnie programik do szukania i usówania wirusów który można łatwo aktualizować i jest freeware :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Właśnie nie dawno miałem tego wirusa. Zainstaluj sobie tego antywira

różne wersje piosenek jedna ma 3:50 min a jedna 3:48

To ja wiem zę mogą mieć rózne dłógosci o róznicy paru sekund ale gdy m dwie lub wiecej mp3 trwa tyle samo czasu , taka tama birate dajmy na to 192 kb/s a róznią sie wielkosćią to musi być z nimi coś nie tak chyba :slight_smile:

Hehe tylko nie ten programik gdy miałem go poprzednim razem wciąż były z nim problrmy nie mogłem go usunąc , a on nie mógł usunąc tego co znalazł :)Możecoś inego :)? nie musi być to jakiś super nowy programik ale taki ze sprawnym skanerem i dającą sie zaaktualizować baża wirusów :slight_smile:

PZDR

Ja mam i nie mogę narzekać narazie działa ok

Programik na pewno spoko zapewne jednak kolega ma zbyt słabego kompa (tak jak i ja) aby w ogóle ruszyć myszką w trakcie skanowania tym programem ; ]

Podczas skanowania mam cięte na maksa łącze znaczy miałem bo juz nie mam tego programu :slight_smile: . Uzywałem muła oraztz bittorenta i cos tam buszowałem po google ;]Mogłem ruszać myszka wszystko fajnie tylko ten program jest poprostu malo skuteczny :slight_smile:

możliwe że troche zamula ja nie czuje :stuck_out_tongue: ale nie o to tu chodzi

ostatnio mi wykrył jakieś ******* i je usunął zobaczymy co dalej pokaże

Proszę uważać na słownictwo

boczi