Dziwne pliki w folderze TempNd

Witam, w folderze C:\TempNd zastałem dziwne pliki.

Oto i one:

ndc.exe - Auto Update Checker

ndck.exe - SendKeysSample MFC Application

nds.exe - (?)

oraz dwa pliki w formacie .txt - sites, sites2

W nich są jakieś dziwne strony. A w zasadzie, pełno stron, w ogóle mi nie znanych.

Jakby to powiedzieć, jest jeden wielki spam. Na początku widnieje adres http://www.applicationbazar.info/, potem zaś odnośniki do jakichś programów, konwerterów etc.

Poza tym, w menedżerze zadań w aplikacjach co chwila mam jakieś dwa AppManagery, za nie jest odpowiedzialny właśnie ndc.exe.

Wszyscy podejrzewają, że to jakiś wirus, złośliwe oprogramowanie, chciałem to przed chwilą skasować ale mam obawy.

Btw. mój system to Windows XP zaś data utworzenia tych plików to 10 lipca 2011 roku.

Dodam też, że ostatnio komputer często się zawiesza oraz internet nieco zamula.

Usuń wszystko, z tego co pamiętam w XP jest folder “Tempolary”, lub “Temp”, czyli ten "TempolaryNd usuń cały z zawartością.

Usunięte. Jakoś ulgę poczułem, a komputer przestawał oddawać dziwne, niezbyt głośne dźwięki 8)

Mam też foldery: TempCt, Temp Fa, TempGgc, TempImages, TempImg, TempInstall, TempRp, TempChtk.

To normalne?

Edit:

Powinienem zrobić coś po usunięciu tego folderu? To trochę wyglądało, jak rozsyłanie spamu. Niepokoi mnie fakt, że miałem ten szajs ponad miesiąc a komputer dzień w dzień był męczony tym ,czymś’’.