Dziwne problemu z klawiaturą po instalacji Windows Seven

Cześć! Niedawno zainstalowałem na komputerze Windows Seven - i od tego dnia zaczęły się dziać u mnie dość dziwne problemy z klawiaturą. Otóż podczas pisania bardzo często przeskakuję na początek tekstu, a na przykład gdy piszę w Wordzie zdarza mi się, że nagle z niewiadomego powodu skoczę na początek poprzedniej kartki. Przed momentem właśnie z niewiadomego powodu przeskoczyłem do tytułu tego postu.

To (według mnie przynajmniej) jakieś problemy z klawiaturą - bo w Viście tego nie było (a pisałem równie dużo co w Sevenie). Czy może ktoś mi podać rozwiązanie tego problemu?

Sprawdź ustawienia klawiatury w Panel Sterowania->Klawiatura. I jeszcze jedna rzecz: Dokładnie wyczyść klawiaturę :lol: może nawet czeka cię zainwestowanie 10PLN na nową.

Wiesz ja mam klawiaturę w laptopie i jakoś mi nie mogę jej zmienić. Klawiatura i tak jest czysta

Sprawdziłem w ustawieniach wszystko jest OK.

Problem się pojawił od razu po instalacji Windows 7, czy jakiś czas po niej? Nie klikasz może jakiejś kombinacji klawiszy?

Nie chciałem się wyzłośliwiać. Podobny problem miał mój kolega, okazało się, że jego narzeczona piła kawkę przy przeglądaniu internetu. Klawiatura z zewnątrz była czysta, pod klawiszami już nie. Jeśli tylko ty używasz komputera i nikt postronny nie ma do niego dostępu to może faktycznie czyszczenie klawiatury jest zbędne. Spróbuj podłączyć zewnętrzną klawiaturę (np. przez port USB) i zobacz czy wtedy jest ten sam problem. Sprawdź również, czy jakiś program działający w tle nie używa niestandardowych skrótów klawiaturowych.

Też myślałem, że klikam w jakaś kombinację klawiszy - ale na Viście (na tym samym komputerze) nie było żadnego problemu. Jaki program może powodować ustawienie niestandardowych skrótów klawiaturowych?