Dziwne problemy przy graniu lub wlanczaniu filmu

Czesc

Vista Build 6000000000 :slight_smile: PL

wiec tak mam dziwne problemy jak wlańczam nie które gry robi mi sie ekran caly w paski nibieskie, rozowe itp. dzwiek w tle sie wydobywa to samo przy wlanczaniu filmow.

sterowniki niby najnowsze jakie sa dostepne

Vista jest nowym systemem i nie dziw się że dużo na nim nie działa.

Jeszcze długo nie będzie.

zincfe

Ogólne pytanie ogólna odpowiedź.

Napisz bardziej konkretnie jaki komp jakie stery jakie gry.

A jaką masz kartę szefie?

Co do filmów to ja używam pod Vistą PL K-Lite Mega Codec Pack 1.32 - moze i stare ale działają jak młode :wink:

U mnie filmy DVD i DivXy chodzą bez problemu - kodeki KLite Mega Codec Pack, Cyberlink Power DVD 6 z obsługą dzwieku 5.1 i nie ma żadnych przykrych efektów.

Gry również działają znakomicie - jestem pod wrażeniem - np. Call of Duty 2 1280x1024 full detail

Pozdrawiam

PS jedno co nie poszło to Nero 6 ale to mała strata

no ja kodeki cccp sobie wrzuciłem i lata, ale co byście polecili z playerów divx/xvid z obsługą napisów, bo subedit nie lata, a media player clasic i zoom player wywalają Aero

Polecam WMP 11,napisy włączone w ffdshow,dżwięk taki jakie ustawienia systemowe.Chodzi bezproblemowo łącznie z Aero.

Moj komp

Asus M2NPV-MX | AMD Athlon 64 3000+ Orleans | Goodram DDR2 1024MB PC-667 | GALAXY 7900GS 256MB 540/1500 |

i w kazdej gierce to mam :|…udalo mi sie wlaczyc Rogue Troopers ale po wlaczeniu Antyslaingu dziwny obraz kolorowy…itp

A podkręcałeś kartę?

nie :slight_smile: nawet nie wiem czy w viscie idzie na sterownikach od nvidia

ps. mialem tez to na wersjach RTM i RC1 i 2

Dziwna sprawa. Rozumiem, że inny sprzęt też masz niepodkręcony i chodzi na defaultowych ustawieniach? Ten problem występuje tylko w grach i filmach? Może sprawdź czy się procek nie przegrzewa, sprawdź ramy, zasilacz. A jak było na XP-ku?

wszystko ok…na xp nic sie nie dzieje tylko na viscie :expressionless: i tylko podczas pruby wlaczenia gry i czasami filmow

No to może masz jakąś trefną wersję visty :wink:

Albo po prostu problem ze sterownikami grafiki.

Podlaczam sie do pytania mam ten sam problem… karta graficzna toze galaxy 7900gs :evil: