Dziwne problemy przy instalacji Windows 7

Witam was

Mam dość dziwny problem z moim komputerem. A wiec tak, kupilem nowy ram do kompa (ddr2 2gb), zamontowałem go, wyjołem baterie na 30 min. żeby zrestartować BIOS. Poczym odpalilem go normalnie, nic sie nie dzialo, wszystko działało. Chciałem zmienić Windowsa z 32 na 64 bitowy(bo teraz mam 4gb ramu). Wiec wbiłem do Biosu i ustawiłemtak żeby napęd cd byl sprawdzano jako pierwszy. Odpalilem ładnie płytke z Windowsem, sformatowalem dysk na ktorym mialem stary system, poczym proboje zaistalowac lecz mi wyskakuje takie cos:

 

“Instalator nie mógł utworzyć nowej partycji, ani zlokalizować istniejącej partycji systemowej. Aby uzyskać więcej informacji zobacz plik dzienika instalatora systemu Windows.”

 

Nie wiem co to jest i co to oznacza. Wiec wylaczylem kompa, wyjąłem płyte i włączyłem na nowo. Teraz mam inny błąś : Brak Bootmgr. Szukalem jak go moge rozwiązać, znalazlem cos takiego http://techformator.pl/brak-bootmgr-naprawa-windows-7-vista/ . Zrobilem wszystko co tam było i zamias tego “Braku Bootmgr” to mam to : “reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key”

 

Sformatowałem 2 dyski (systemowy i logiczny). Po ponownej próbie zainstalowania systemu, nadal wyskakuje ten problem (Instalator nie mógł utworzyć nowej partycji…)

 

Potem poszepralem trochę w upcji “Napraw komputer”, która jest na płycie. i znalezlem cos jak by 3 dysk o nazwie Boot (x:// )

 wczesniej tego nie mialem.

No i nie wiem co teraz mam zrobić, macie pomysły?

Jeśli podłączasz jakiś zewnętrzny dysk sprawdź czy priorytet wykrywania dysku - jest takie coś - ustawiony jest na twój dysk.

Nie mam zewnętrznych dysków. Porobiłem zdjęcia, które mogą trochę pomóc.

Wywal wszystkie partycje w czasie instalacji Windowsa (w tym tą zastrzeżoną 100MB lub 350MB). Utwórz tylko na system wg uznania 50GB w zupełności wystarczy. Oczywiście wszystkie dane na dysku zostaną usunięte.