Dziwne rozszerzenie pliku

plik4kq.th.jpg

Od 2 godz walcze na gg z kolega,ktory nie moze otworzyc pliku ale najpierw byla mowa o pliku pps,podobno w prawym myszy nie ma u niego tej opcji?-teraz widze,ze jest ale ikona mi sie nie podoba,jak ja zaznaczy to wywala mu taki blad jak na screenie a poza tym jakies dziwne, dla mnie przynajmniej, rozszerzenie pliku i moze dlatego?Prosze o info co z tym zrobic bo juz nie mam pomyslow.

otwieranie5wc.th.jpg

Witam,

Rozszerzenie pps dotyczy plików pokazu prezentacji power point

Sdar

Możesz je otworzyć nawet darmowym Viewerem:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=33&id=564

:smiley:

Wiem,ze dotyczy Power Pointa,tylko czemu ja otwieram normalnie z PPM a on ma instalowac extra inny program,te screeny to z jego kompa.

W takim razie przeinstaluj PowerPointa… (pakiet Office).

Być może nie o to chodzi tym razem ale miałem kiedyś podobny problem z plikiem z pakietu Office. Okazało się, że plik nie nadawał się do otworzenia wtedy, gdy kolega wysyłał go mailem bez uprzedniego zamknięcia ( używał opcji “wyślij do…”). Dopiero wysłanie “zamkniętego” dokumentu pozwalało go otworzyć odbiorcy.

Do tej pory nie wiem czym dokładnie było to spowodowane.

Może tak właśnie był wysyłany ten plik…?

Sdar

Jagodka widocznie, ty masz zainstalowanego PP z pakietu offica, a kolega go nie ma i dlatego są problemy. Zainstalowanie

rozwiąże problem

Moze byc uszkodzony?Czy jest jakas opcja zeby to sprawdzic ?-ewentualnie w ustawieniach programu cos naprawic?Co mam mu powiedziec,ma to jakos odinstalowac czy caly pakiet?

Złączono Posta : 14.07.2005 (Czw) 20:28

U niego w Start>Wszystkie programy jest Power Point.Dlaczego nie ma go w PPM i co oznacza ten blad z pierwszego screena?

Normalnie odinstalować. Wejdź w Dodaj/Usuń programy.

I może będzie opcja, by tylko PP odinstalować, jeśli tak to zrób to.

I włóż płytkę MS Office i zainstaluj określone składniki.

W przeciwnym wypadku, odinstaluj cały pakiet.