Dziwne rzeczy sie dzieją, znikające ikonki itp

No więc tak, poprostu w pewnym momencie zniknął mi ten pasek “popularnych zadań” po lewej stronie w exploratorze i za nic nie moge go włączyć! Wszedłem w Mój komputer i był i poprostu zniknął :expressionless: Potem się potraciły ikonki, a teraz nei moge zamknąć systemu, jak klikam start -> wyłącz komputer to nie pojawia się to okienko :expressionless:

Zdjęcia:

351154zdjecie1.JPG

356005zdjecie2.JPG

333578zdjecie3.JPG

Log:

Help :mrgreen:

W logu nic nie widzę, jakim bawiłeś się programem?

No żadnym, ściągałem setup do LFS, wkleiłem do do folderu z grą, no i grałem, potem ściągnąłem inny i wtedy jak włączyłem Mój komputer to sie własnie takie cuda stały. Ale setup raczej nie był zainfekowany bo by F-Secure zaczął wyć.

Przeskanuj http://www.ewido.net/en/ i wrzuć raport.

Działa tylko jeden screen - popraw linki, ponieważ nie można ich otworzyć.

Ford napisał:

A próbowałeś włączyć Właściwości systemu, wybrać tam kartę Zaawansowane, przy Wydajności kliknąć Ustawienia i sprawdzić, czy włączona jest na karcie Efekty wizualne opcja Użyj popularnych zadań w folderach? Jeśli nie sprawdzałeś, a jest ona wyłączona to włącz ją. Powinno to naprawić jeden z twoich problemów. :slight_smile:

aby rozwiązać problem z popularnymi zadaniami to jak masz włączone moje dokumenty to daj narzędzia—>opcje folderów---->pokaż popularne zadania w folderach.

Działają wszystkie coś u Ciebie jest nie tak 8)

Uzywam Ad-Aware SE i Spy-Bot zamiast płatnego Ewido mogą one być?

Co do popularnych zadań to same sie naprawiło od tak włączyłem komputer i było. Ale ikonek niestety dalej nie ma.

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 16:42

No ściągnąłem to i przeskanowałem, raport wygląda tak:

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 16:43

Ha! Naprawiło sie! Dobrze, że to ściągnąłem i przeskanowałem od razu pomogło :smiley: