Dziwne skały w lesie, partyzanci i "dudnienie"

Czosnkiem mozna spróbować :mrgreen: To na wampiry, ale może zadziała :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 20.08.2006 (Nie) 22:11

I tak w to nie wierze ;] Dam wiare kiedy ktoś mi przyprowadzi do domu ducha.

Ford ale DUCHA masz pod ręką i nie wierzysz …

klik …

:lol:

Takich mało strasznych to sie nie boję :mrgreen:

Jak odwołać ducha? proste :stuck_out_tongue: Kupić jakąś część filmu/gry ghostbusters, jak duch zobaczy to od razu zwieje :lol:

Ale ten DUCH ostatni znak ‘‘życia’’ :mrgreen: dał 09.05.2006 czyli już dosyć dawno :wink:

Mamy już niezawodny sposób:

:mrgreen:

Jeśli już piszemy o zjawiskach paranormalnych to słyszałem, że gdzieś w Polsce jest góra (biegnie przez nią ulica) i samochody na zgaszonym silniku bezwładnie podjeżdżają do góry :shock: . To samo z rowerami. Nie wiem dokładnie gdzie to jest.

A ktoś to widział? Czy tylko legenda?

Z tego co wiem to naprawdę tak jest.

może tak byś zalinkował do tego info 8)

Ja tam wierze w duchy !!

Mam taką fajną prezentacje (włącznie przy niej głośniki :smiley: )

************

Pewnie już ją wiedzieliście :slight_smile:

P.S Zdjęcia podobno prawdziwe

Usunięto :evil:

Treści przeraźliwe i nie dla wszystkich. Regulamin.

boczi

  1. Coś fotek nie widać:)

  2. Co do wiary w duchy to niezabałdzo

  3. Jak odwołać ducha?-powiedzieć że Kaczyński został prezydentem-sam ucieknie :slight_smile: :x

TO PRAWDA! Byłem tam! Jest to koło Międzybrodzia Żywieckiego. I rzeczywiście, samochody przy wyłączonym silniku wjeżdzają pod górę. Z rowerem trudniej, bo to podnosi dosyć wolno. Ale samochody, butelki itp. wjeżdzają pod górę. A to dlatego, że na szczycie góry jest elektrownia wodna i z wielkiego zbiornika wodnego wytwarza się pole magnetyczne czy cuś :stuck_out_tongue:

A ja słyszałem że to po prostu tak sie wydaje (że w rzeczywistości tam jest spadek) tylko ludzkie oko jest felerne :stuck_out_tongue:

(w TV o tym było)

strefa 11 ? :mrgreen:

nie, ale to

No ciekawy przypadek z tą góra. :slight_smile:

…ale tej dziwnej skały w lesie, partyzantów i co się z tym wiąże dudnień nic nie przebije.

Toż to niewiarygodne :lol:

Takich ludzi powinno się leczyć. Podobnie jak wszystkich tych pomylonych napaleńców, któży niewiedzą kim byli Gotowie i znajdujące się w Polsce cmentarzyska tego plemienia traktują jako jakieś monumenty ładujące kosmiczną energią. Jedynym wyjaśnieniem dla wszelkich zjawisk “paranormalnych” jest ludzka głupota i naiwność.

Airborn nikt Cię nie zmusza do wierzenia w opętanie czy inne … Oglądałeś film: “Egzorcyzmy Emilly Rose” Jest to prawdziwa historia … sokcz sobie do Video Max’a i wypożycz… a napewno uwierzysz że demony istnieją !!

a oglądał ktoś wczoraj strefę 11 8) ? można się było przestraszyć :twisted:

O czym była? Nie oglądałem :-x