Dziwne sklepy w windows media player

Mam problem z odtwarzaczem Windows Media Player. Problem dotycz (zdjęcie w linku) tego że gdy chcę uzyskać informację o jakiejs płycie, albo ją kupić to przekierowuje mnie do jakis dziwnych stron (niektóre znane np. AOL). Wczesniej mialem ustawione domyslnie na ten sklep od Microsoftu, nic nigdy tu nie zmienialem, bo sie on podobał. A gdy chce zminić sklep nie ma tego co był wcześniej (ten od Microsoftu). Nie wiem jak to zmienic. Pomóżcie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/863 … 0c440.html

Zobacz, czy w Dodaj\Usuń programy nie masz czegoś typu: eMusic free mp3s

Miałem takie coś, ale usunąłem to już wcześniej.

To może przeczyśc system i rejestr.

System i rejestr czyściłem niedawno bo miałem problemy ze spywaerami, więc wszystko musi być czyste. Reinstalowałem nawet Media Player niedawno, ale to też nic nie dało.

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Miałem podobny problem z WMP 11. Aby pozbyć się kłopotu, musiałem bezpośrednio po instalacji (w czasie wstępnej konfiguracji) zablokować WMP dostęp do internetu (komunikat: Narzędzie konfiguracyjne MS próbuje uzyskać dostęp do internetu - w zależności od zapory może być inny). Wówczas po kilku sekundach z “okienka konfiguracyjnego” zniknął komunikat miej więcej takiej treści: Pobieranie aktualizacji o sklepach internetowych.

Następnie wszystko przebiegało już standardowo - Microsoft był na swoim miejscu. Być może chodzi o to. Pozdrawiam. :smiley:

Niestety, to też nie pomaga. Nawet gdy zablokuję dostęp do internetu, owe sklepy już tam są na liście sklepów, a tego z Microsoftu nie ma.

A kompletnie usuń Windows Media Player i zainstaluj z podanego obok linku:)

Już tak robiłem, tyle że wmp instaluje z gazety komputerowej, a kiedy pierwszy raz aktalizowalem wmp, problemu tego nie było.