Dziwne strony internetowe

Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem z działem, ale mam problem raczej z bezpieczeństwem. Zauważyłem, że przy otwieraniu stron internetowych wychodzą zupełnie inne dziwne witryny np. kiedy szukam czegoś na wikipedi i klikam w link z googli to wychodzi mi konkurs w którym mogę wygrać iphone albo imaca a kiedy chcę klikam wróć pojawia się komunikat, że jeśli chcę wyjść ze strony muszę kliknąć “OK” albo anuluj jeśli chce pozostać na stronie. Po kliknięciu OK wracam na główną stronę google a jeśli dam anuluj to ładuje się strona nike :expressionless: W innym przypadku po wejściu na wrzutę albo na wikipedie zamykał się firefox i na pulpicie pokazywał się komunikat “Warning! Your computer is at risk of malware attacks. We recommend you to check your system immediately. Press OK to start the process now” i przycisk OK kiedy w niego kliknę pojawia się okno mozilli i takie jakby skanowanie lipne, że niby się instaluje wirus. Po skanowaniu antywirusem znalazło mi trzy trojany które zostały wyleczone, ale problem pozostał. Nie mogę się też zalogować na pocztę na interii bo pokazuje mi wyszukiwarkę Yahoo z szukaną frazą “poczta interia.pl”. Nie umie sobie poradzić z tym problemem. Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz firefoxa ale nie pomogło. Przywracania systemu też nie mogę zrobić. Proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam driver378

Daj logi z OTL według instrukcji:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Niestety każda próba kończy się zacięciem komputera :frowning: Teraz pojawiły się jakby ukryte ikonki i foldery na pulpicie. Jeden z tych folderów na 100% był skasowany.

Pokaż log z combofixa, instrukcja również w linku który podałem wyżej

Nie mogę, bo jak uruchamiam OTL.exe to zacina się komputer

Miałeś pobrać combofixa( nie OTL) i z niego dać logi

Hej, to ja się podłączę do tego samego tematu, bo mój problem jest analogiczny. Czasem np. po kliknięciu na wyniki wyszukiwania Google zostaję przeniesiona na stronę gdzie można wygrać ipada itd. Załączam log: http://wklej.to/wpkTq Będę wdzięczna za pomoc!