Dziwne uruchamianie HDD gdy nie powinien (SSD główny)

Mam SSD jako główny dysk. Na HDD mam muzykę, filmy i dokumenty. HDD tyle co sie uruchamia, i to słychać gdy odpalę odtwarzacz z muzyką to wtedy dopiero startuje i ładuje pliki. I myk teraz polega na tym że gierki instaluje na SSD i np jak gram multika w BF3 to jak gra sie ładuje, to słychać jak HDD startuje, ale dlaczego? Coś niby mam z tą grą związane na talerzowym?

Może masz plik wymiany ustawiony na HDD.

 

usypianie nawet ustawiłem na 5m, ale to nie odnosi sie do uruchamiania hdd jak sie włącza gra nie z tego dysku. Ten wymiany jak ogarnąć? może to jest coś innego?

Właściwości kompa > Zaawansowane ustawienia > Wydajność(ustawienia) > Zaawansowane > Zmień

 

 

Miałem tam w automacie wszystko, teraz tylko ustawiłem na 2 partycje SSD a HDD wyłączyłem, zobaczymy co to przeniesie.

Jeśli sam nie zmieniłeś lokalizacji pliku wymiany to znajduje się na partycji systemowej.

 

Spróbuj wyłączyć indeksowanie, Komputer, kliknij prawym na partycje znajdujące się na dysku HDD, Właściwości i odznacz _Zezwalaj na indeksowanie zawartości plików na tym dysku wraz z ich właściwościami _i kliknij Zastosuj.

 

 

Zrobiłem. Teraz zobaczymy co da taka zmiana.