Dziwne uruchamianie HDD gdy nie powinien (SSD główny)

(Soul Catcher) #1

Mam SSD jako główny dysk. Na HDD mam muzykę, filmy i dokumenty. HDD tyle co sie uruchamia, i to słychać gdy odpalę odtwarzacz z muzyką to wtedy dopiero startuje i ładuje pliki. I myk teraz polega na tym że gierki instaluje na SSD i np jak gram multika w BF3 to jak gra sie ładuje, to słychać jak HDD startuje, ale dlaczego? Coś niby mam z tą grą związane na talerzowym?

(S3BA_) #2

Może masz plik wymiany ustawiony na HDD.

(Soul Catcher) #3

usypianie nawet ustawiłem na 5m, ale to nie odnosi sie do uruchamiania hdd jak sie włącza gra nie z tego dysku. Ten wymiany jak ogarnąć? może to jest coś innego?

(S3BA_) #4

Właściwości kompa > Zaawansowane ustawienia > Wydajność(ustawienia) > Zaawansowane > Zmień

(Soul Catcher) #5

Miałem tam w automacie wszystko, teraz tylko ustawiłem na 2 partycje SSD a HDD wyłączyłem, zobaczymy co to przeniesie.

(falcon89) #6

Jeśli sam nie zmieniłeś lokalizacji pliku wymiany to znajduje się na partycji systemowej.

Spróbuj wyłączyć indeksowanie, Komputer, kliknij prawym na partycje znajdujące się na dysku HDD, Właściwości i odznacz Zezwalaj na indeksowanie zawartości plików na tym dysku wraz z ich właściwościami i kliknij Zastosuj.

(Soul Catcher) #7

Zrobiłem. Teraz zobaczymy co da taka zmiana.