Dziwne zachowanie kasperskiego i firefoxa

Od kilku dni zauważyłem spadek wydajności mojej maszyny. Faktycznie coś jest chyba nie tak ponieważ procesor cały czas coś mieli (powyżej 25-30%), a w menedżerze zadań przykuło moją uwagę dwa procesy avp - jeden działa normalnie ale drugi zaczyna wariować i cały czas z tym procesem się dzieję - w tablece procesor 25%. na dodatek czasami podczas startu systemu wyskakuje okienko o błędzie, że kasprowiak odzyskał sprawność i już normalnie działa. drugą sprawą jest proces firefox - uruchamia się razem ze startującym systemem i nie ma go na pasku zadań. w razie gdy go chcę “zabić” to pojawiają się chwilowo dwa inne procesy i zaraz potem znowu jest firefox w procesach. troszkę mnie to zirytowało i postanowiłem o tym napisać. chciałem już robić formata ale pewien gostek z blogów na dp.pl przekonał mnie wpisem, że można powalczyć o swoje.

wstawiam loga, może inaczej niż ja to odczytacie:

http://www.wklejto.pl/77425

HijackThis jest już w dzisiejszych czasach narzędziem nieprzydatnym w analizie systemu.

  • [*:2ncukve3]Pobierz OTL z jednego z tych linków:
    Mirror 1

kurcze, doszedłem już co było nie tak. kaspersky przepuścił trojana do pliku svchost (SUPERAntiSpyware znalazłem na forum i pomogło :wink: )