Dziwne zachowanie komputera

(Padi 89) #1

Hijack

Silent

Proszę o sprawdzenie

(adam9870) #2

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzy plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń kosmetycznie HJT.

Po wykonaniu możesz pokazać nowe logi.

Co masz na myśli pisząc "Dziwne zachowanie komputera" ??

(Padi 89) #3

Hijack

Silent

A i mam pytanie. Co ma na celu dodanie tego wpisu do rejestru? Tak z ciekawości :slight_smile:

(adam9870) #4

Ustawi wartość BootExecute na domyślną czyli autocheck autochk *

Wykonaj tego FIX'a i pokaż nowy log z Silenta.

Start => uruchom => eventvwr => sprawdź czy masz błędy typu System error lub aplication error, które są zaznaczone na czerwono. Jeśli są to wklej ich szczegóły.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

(Padi 89) #5

Nie wiem czy o to chodzi :confused:

Application error-brak-1000-brak-Athlon

(adam9870) #6

Szukasz błędów o typie System Error lub Aplication Error, przy których po lewej stronie będzie czerwony znaczek. Na taki błąd klikasz prawym klawiszem myszki => wybierasz Właściwości i robisz screena.

Przykładowy błąd typu System Error zaznaczony na czerwono wygląda tak w podglądzie zdarzeń:

(Padi 89) #7

No to właśnie tylko tego typu są błędy.

Ale mam jeszcze jedną sprawę. Miałem zainstalowane Sony Vegas, po czym je odinstalowałem i usunąłem wszystkie z związane z programem pliki(pozostałości). Ale teraz po włączeniu systemu pokazuje mi się instalator Windows, który próbuje coś instalować(konfigurować) SQL Server. Jak to zlikwidować?

(Joan Sunshine) #8

Wklej szczegóły tych błędów. Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

:slight_smile:

(Padi 89) #9

Oto i one :slight_smile:

szczegulyjg0.jpg

(adam9870) #10

Czy nie ma nowszych błędów tego typu jaki podałem niż sprzed tygodnia? Jeśli nie ma to na początek możesz spróbować przeinstalować przeglądarkę Mozilla Firefox.

Ewentualnie sprawdź czy masz jakieś minidump'y:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 327#797327

(Padi 89) #11

Nowszych błędów nie ma. Natomiast w folderze "minidump" nie mam żadnych plików.

A odnośnie tego SQL Server? Co można na to poradzić?