Dziwne zachowanie komputera

A więc mam taki problem, gdy włączam jaka kolwiek gre po pewnym czasie zaczyna strasznie mulic komputer i wyskakuje mi błąd: Generic Host Process for Win32 Services. Gra sie nie wyłacza można grać dalej lecz komputer przycina. Gdy wyłacze gre niemam dzwieku musze dopiero wtedy zrestartowac komputer i wszystko dziala ale gdy włacze jakas gre problem sie powtarza i tak w kółko. A i gdy mam zepsuty dźwięk włacze winampa to wyskakuje mi taki bład: Nieprawidłowy sterownik DirectSound. Zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji. kod błędu: 88780078

Jeśli ma ktos pomysł jak to naprawic bardzo bym był wdzieczny jezeli potrzebne będą logi z jakis programów prosze pisac.

Z góry dziękuje za pomoc

Ps. Nie wiem czy to cos ma wspolnego z moim błedem ale cokolwiek bym nie wpisywal w wyszukiwarce na wrzuta.pl zawsze wyskoczy bład, probowalem na kilku przegladarkach ale caly czas jest to samo.

Na początek napisz jaki masz system. Później spróbuj przywracania systemu. Ściągnij najnowsze sterowniki do swojego kompa.

Mam Windowsa Xp sp3. Jesli chodzi o przywracanie systemu to nie wiem czy to cos pomoze bo odkad zainstalowalem windowsa od nowa mam tak. Mozliwe ze zaraz po reinstalacji złapałem jakiegos wirusa. A jesli chodzi o sterowniki to zawsze instaluje takie same i pierwszy raz mam taki problem. Ale poszukam nowych

Wyszukiwarka na forum również ci nie działa:

blad-generic-host-process-for-win32-services-t93075.html

Dziękuje za pomoc i przepraszam ze zrobiłem nowy temat a nie poszukalem wczesniej