Dziwne zachowanie komputera

(James1515) #1

A więc mam taki problem, gdy włączam jaka kolwiek gre po pewnym czasie zaczyna strasznie mulic komputer i wyskakuje mi błąd: Generic Host Process for Win32 Services. Gra sie nie wyłacza można grać dalej lecz komputer przycina. Gdy wyłacze gre niemam dzwieku musze dopiero wtedy zrestartowac komputer i wszystko dziala ale gdy włacze jakas gre problem sie powtarza i tak w kółko. A i gdy mam zepsuty dźwięk włacze winampa to wyskakuje mi taki bład: Nieprawidłowy sterownik DirectSound. Zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji. kod błędu: 88780078

Jeśli ma ktos pomysł jak to naprawic bardzo bym był wdzieczny jezeli potrzebne będą logi z jakis programów prosze pisac.

Z góry dziękuje za pomoc

Ps. Nie wiem czy to cos ma wspolnego z moim błedem ale cokolwiek bym nie wpisywal w wyszukiwarce na wrzuta.pl zawsze wyskoczy bład, probowalem na kilku przegladarkach ale caly czas jest to samo.

(Smerfy107) #2

Na początek napisz jaki masz system. Później spróbuj przywracania systemu. Ściągnij najnowsze sterowniki do swojego kompa.

(James1515) #3

Mam Windowsa Xp sp3. Jesli chodzi o przywracanie systemu to nie wiem czy to cos pomoze bo odkad zainstalowalem windowsa od nowa mam tak. Mozliwe ze zaraz po reinstalacji złapałem jakiegos wirusa. A jesli chodzi o sterowniki to zawsze instaluje takie same i pierwszy raz mam taki problem. Ale poszukam nowych

(saturno) #4

Wyszukiwarka na forum również ci nie działa:

blad-generic-host-process-for-win32-services-t93075.html

(James1515) #5

Dziękuje za pomoc i przepraszam ze zrobiłem nowy temat a nie poszukalem wczesniej