Dziwne zachowanie komputera

(Badylov150) #1

Cześć. Ostatnio chciałem zmienić antywirusa, ale mi nie przypadł, bo był gorszy od avasta więc znowu wróciłem do niego. Lecz obawiam się, że jakieś wirusy mi się rozprzestrzeniały :? Avastem jak skanuje nic nie wykrywa z kolei Malwarebytes Anti-Malware przy skanowaniu się zawiesza. Ściągnąłem, więc Dr.WEB CureIt! 6.00.16 odpaliłem i przeskanowało znalazło coś, lecz bałem się cokolwiek zrobić kliknąłem krzyżyk było jakieś pytanie dałem ''tak'' i czy zresetować komputer wziąłem tak. Tutaj te logi http://wklejto.pl/123674 .

A tak na marginesie na dysku C mam folder NCSoft ( Aion (North America)) a w, nim plik BIT1E.tmp folder zajmuje 12,8 gb ( chciałem ściągnąć Aiona, ale przerwałem odinstalowałem, a to zostało).

EDIT: nie mogę użyć OTL ściągam ten plik ( nawet ściągnąłem wszystkie ) i nie działa jak właczyłem z avasta coś wyskoczyło, że podejrzany plik jest uruchomiony i potem program przestał działać ''nie wysyłaj'' więc nawet go włączyć nie mogę. :expressionless:

(Acorus) #2

Pokaż logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html