Dziwne zachowanie komputera


(Ejtyziomek) #1

Witam. Na wstępie napiszę, że jeżeli temat jest w złym dziale ,lub już był (chociaż szukałem czytałem i nie o to chodzi...) z góry przepraszam;)

Przechodząc do sedna, od pewnego czasu mam problem z filmami na YT , mianowicie zacinają się , nie z winy internetu czyli bufforowania, ładowania czy jak kto woli . Komputer ma już swój wiek, ale wszystko zawsze ładnie śmigało, a od pewnego czasu filmiki na Youtube się cholernie zacinają na małym ekranie, o dużym już nie piszę bo w ogóle porażka...

Zjadanie procesora przez Mozille przy oglądaniu filmiku (z jedną zakładką[kartą]) wacha się od 3-6% .

Google Chrome z kolei otwiera 6 procesów o tej samej nazwie "chrome.exe" wachanie CPU to 3-6% użycie procesora najmniejszy ~32k największy znów ~66k pomiędzy nimi jest 32k, 44k 50k...

Zmieniałem już sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej , usuwałem Ciasteczka ,rejestry i takie tam pierdółki.

Macie może sposób by to naprawić, lub wie ktoś od czego może to być.

Z góry dzięki za normalne odpowiedzi:)


(system) #2
  1. Zainstaluj najnowszy flash dla Mozilli http://get.adobe.com/pl/flashplayer/ (odznacz żeby nie pobierało Ci tego McAfee)

  2. Włącz lub wyłącz HTML5 w YouTube http://www.youtube.com/html5


(Ejtyziomek) #3

Temat można zamknąć, zmieniłem flashplayera na 10, starszego gdyż pomyślalem,ze po aktualizowaniu wtyczek coś się stało i działa. Przepraszam za problemy :slight_smile: i dzięki za pomoc ::slight_smile: