Dziwne zachowanie komputerów w sieci lokalnej

Wczoraj zauważyłem że filmiki na youtube same się włączają i uruchamia się pokazywanie na pełnym ekranie . Przed ta sytuacją zmieniłem DNS na te od google. Dodatkowo na drugim komputerze który jest w mojej sieci lokalnej ( podpięty pod router) zaczęły pojawiać się te same strony na które wchodziłem na pierwszym z komputerów

W jakim sensie zmieniłeś DNSy? Korzystają już tylko i wyłącznie z tych google? Jaki OS? Zrobiłeś ipconfig /flushdns (jeżeli to Windows)? Pierwsze podejrzenie, że właśnie na routerze zostały podmienione DNSy. Drugie, że wszystkie komputery coś podłapały. Podeślij logi do działu bezpieczeństwa.

Zmieniłem DNS-y w routerze i w jednym komputerze w drugim nie zmieniałem. Komputery mają Windows 7.Co do iconfig/flushdns  to też nic nie zmieniałem 

Wpisz ipconfig /flushdns i sprawdź czy problem nadal występuje. Pokaż ipconfig /all i wrzuć przy okazji logi, gdzie dawałem linka.

W sumie to podmieniłem już routery, a w tamtym routerze przywróciłem ustawienia domyślne  po czym wpisałem dns tylko w routerze be zmian w komputerze i niby działało normalnie. Chciałem się dowiedzieć czemu tak sie dzieje żeby wiedzieć na przyszłość