Dziwne zachowanie kursora

Podczas pracy na lapsie kursor traci “orientacje” i pojawia mi sie nagle w innej cześci monitora, czyli tam gdzie go w tym momencie nie powinno być.Wcześniej zdażało mi sie to sporadycznie i nie było to uciążliwe jednakże ostatnio zauważyłem że problem zaczął sie nasilać. Problem ten wyskakuje jak pracuje na touch padzie alebo na myszce. Mój sprzecik to Laptop Compaq presario V5000. Był bym bardzo wdzięczny o pomoc w tym problemie.I czy mógłbym prosić o instrukcje jak dla dziecka z przedszkola ;)?

Może wrzucisz logi…

Wedle prośby najpierw hijackthis

silent runners

Zafixuj.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Pierwsza część zadania została wykonana jeśli chodzi o drugą to tutaj nie byłem pewien czy z podglądu zdarzeń chcesz błędy z aplikacji,ochrona,system,antyvirus,internet explorer.Wybrałem aplikacje i system. Pierwsza fotka z systemu - ten błąd pojawia sie najczęsciej,

820849780pw.png, kolejny

854636999gu.png

Teraz fota z aplikacji318992208jb.png to jest najczesciej wystepujacy bład.Mam nadzieje że to o to chodziło jeśli nie to prosze o dokładniejsze wytyczne.Pozdrawiam serdecznie

Najważniejsze są błędy z atrybutem “Application Error” lub “System Error”.

Kliknij 2 razy na błędy aplikacji i wklej zawartość okienka, które się pojawi :slight_smile:

Tak jak zwykle nie wiedzialem dokładnie o jakie okno chodzi tak wiec porobilem zdjecia calych okienek :slight_smile:

921036027eu.png921036027eu.png302862140ql.png

To są tylko przykladowe “aplikation error” które ostatnio system zanotował.Pozdrawiam serdecznie

Firefoxa i Soldier of fortune przeinstaluj.