Dziwne zachowanie monitora

Dziś rano urochomiłem PC zalogowałem się i widze komunikat ze jakoś obrazu jest niska a rozdzielczość jest zmniejszona na maxa. Dodatkwo wczasie oglondania stron www przesuwają się one jakby w zwolnionym tępie"slajdowo".

Sprawdź sterownik karty graficznej, ewentualnie zaktualizuj.

W menadzer urządzień piszeze ma problem z moim radkiem.

Serowniki zaraz zainstaluje.

Złączono Posta : 22.08.2007 (Sro) 8:44

Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)


Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów.

Ściągnij własciwe sterowniki i postępuj zgodnie z TYM tematem.

Instalowałem je z orginalnej plyty.

Underek od czego masz dział hardware ?? Czytasz opisy działów ?? Więc, proszę, zacznij. Przenoszę.

To świetnie, ale najpierw musisz pozbyć się tego, co zostało w systemie po poprzedniej instalacji. Czytaj instrukcję z linka.

Zrobione i nadal nic.

A co pokazuje Menadżer urządzeń przy karcie graficznej? Sprawdź własciwości.

Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10) 


Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów.

i jest zółte koło obok.

To podaje Microsoft:

Albo masz walnięte stery na płycie instalacyjnej (?), albo grafa jest uszkodzona.

dociśnij kartę na slocie. potem jeśli i tak nie załapie sterowników to spróbuj je całkowicie usunąć (Dodaj/Usuń programy) i w menadżerze urządzeń daj “Usuń”. uruchom ponownie kompa, ściągnij najnowsze sterowniki ze strony producenta i zainstaluj. dodatkowy restart i będzie hulać (chyba że uszkodzone)

Działa! !!