Dziwne zachowanie opery po kliknięciu

Coś ostatnio mi świruje wszystko po kliknięciu środkowego przycisku myszy (otwórz w nowej zakładce)

w operze otwiera mi zakładkę w ok 1-4 kopiach, sprawdzałem na maxthonie, tam otworzyło mi 5 - wszedłem do panelu sterowania i ustawień myszy i w ustawieniach dla rolki zmieniłem z 5 linii na 1.

Po resecie przegladarek, maxthon pokazywał 1-2 zakładek a Opera nadal ok 1-4 zakładek.

Co jest grame?

Myszka ci pada.

Nie koniecznie…

Weź, zdejmij obudowe i wyczyść tę myche w środku z kurzu i tego wszystkiego co się do środka dostało, a zwłaszcza w okolicy rolki i styczników/przełączników. :wink:

A jaka myszyka na laser czy na kulke? Jak na kulke to przeczysc ją z kurzu a jak laserowa to mozesz jedynie nowa myszke sobie kupić :stuck_out_tongue:

Co ma piernik do wiatraka? Co ma laser czy kulka do rolki?

Pewnie styk pod rolką jest brudny albo już się wyrobił. Miałem to samo na lewym przycisku myszy, klikałem raz, a robiła dwuklik i zamiast zaznaczać folder - otwierało go. Sprobuj przeczyścić go tak jak napisał moderator @ adpawl. Jeśli przeczyszczenie/przedmuchanie nic nie da, to może być konieczna wymiana styku, możesz spróbować przelutować go z jakiejś starszej myszki.