Dziwne zachowanie routera - nie łaczy się z internetem

A więc cała historia:

Wczoraj ściągam pliki jdownloaderem z autoconnectem, restart, patrze po 5 minutach a ip nadal nie zrestartowane.

A więc biorę odłączam od prądu router i podłączam, czekam czekam, i nic. Wszystkie lampki DSL, Slot 1, Wireless, Power świecą się na zielono tylko lampka Internet się nie świeci. Wszedłem w ustawienia routera sprawdzam ustawienia połączenia neostrady wszystko było dobrze ustawione. Więc dzwonie do TP mówię jaka sytuacja i facet pomógł mi po problemach z instalacją modemu podłaczyć internet dlatego teraz do was piszę. No i facet każe mi wejśc w ustawienia routera więc wpisuje użytownika, hasło tak jak wczoraj i patrzę a tu nie mogę wejść…

Do teraz net nie działa, już nie mówię o wejściu na router, po prostu internet się nie łączy.

Co robic? Co się mogło stać

Może pomożecie mi przeinstalować oprogramowanie routera może to coś pomoże… Sam nie dam rady więc zdaję sie na waszą fachową pomoc. Router to Linksys WAG200G.

pozdrawiam

Najszybciej - zresetuj router, najczęściej pomaga

Zresetuj znaczy się przeinstaluj czy zresetuj - odłacz od sieci?

Bo to drugie robiłem i nic nie dało.

Odłączenie od sieci to nie jest żaden reset. Reset przeprowadza się poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przez kilkanaście sekund (opisuje to instrukcja routera) przycisku RESET na obudowie urządzenia co spowoduje powrót do ustawień fabrycznych

Tego też próbowałem…

Czyli została Ci do wypróbowania jedna opcja

SERWIS

Wystarczył reinstalll… oczywiście sam go nie robiłem…

Pozdrawiam…

Reinstall czego?

Oprogramowanie routera.

Jeżeli masz na myśli firmware to bardzo dziwne, że reset nie pomógł. Z drugiej strony ten model jest mocno felerny. W jednym tygodniu 5 sztuk odesłałem do serwisu na wymianę z powodu wad fabrycznych (nie można się było np. do routera zalogować a reset pomagał tylko na chwilę)

Heh trafiłem na niefelerny towar widocznie bo od prawie 2 lat go używam i nigdy nie sprawiał kłopotów.